Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 98%[254]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
(TYP 2) 2%[5]
 
24.04 sob
godz. 14:00
50
:
40
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże  -  Polonia Bydgoszcz 50:40.  Wykluczenia przeważyły Zdunek Wybrzeże - Polonia Bydgoszcz 50:40. Wykluczenia przeważyły LIVE! 24 kwietnia 2021 (153 opinie)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na własnym torze Abramczyk Polonię Bydgoszcz...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
3.43 (108 ocen)

Zawodnicy

Wiktor Kułakow
ocena
5.75 (118 ocen)
Piotr Gryszpiński
ocena
4.77 (116 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
4.13 (117 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
3.85 (116 ocen)
Alan Szczotka
ocena
3.61 (113 ocen)
Lukas Fienhage
ocena
3.15 (113 ocen)
Jakub Jamróg
ocena
2.84 (113 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Michał Gruchalski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
  • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
  • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
  • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
  • Spadek do II ligi: Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża