Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arged Malesa Ostrów
(TYP 1) 25%[57]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 75%[171]
 
24.05 pon
godz. 20:15
Arged Malesa Ostrów
49
:
41
Arged Malesa - Zdunek Wybrzeże 49:41. Trzecia porażka żużlowców z rzędu Arged Malesa - Zdunek Wybrzeże 49:41. Trzecia porażka żużlowców z rzędu LIVE! 24 maja 2021 (265 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z Arged Malesa Ostrów 41:49. To...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
2.16 (119 ocen)

Zawodnicy

Jakub Jamróg
ocena
5.68 (130 ocen)
Wiktor Kułakow
ocena
5.38 (130 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
3.34 (128 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
2.79 (127 ocen)
Amadeusz Szulist
ocena
2.48 (126 ocen)
Michał Gruchalski
ocena
2.27 (126 ocen)
Lukas Fienhage
ocena
2.15 (123 oceny)
Alan Szczotka
ocena
2.08 (127 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Piotr Gryszpiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
  • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
  • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
  • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
  • Spadek do II ligi: Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża