Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Cellfast Wilki Krosno
(TYP 1) 72%[194]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 27%[72]
 
11.09 sob
godz. 16:00
Cellfast Wilki Krosno
55
:
35
Wilki Krosno -  Wybrzeże Gdańsk 55:35. Koniec sezonu. Żużlowcy na 4. miejscu Wilki Krosno - Wybrzeże Gdańsk 55:35. Koniec sezonu. Żużlowcy na 4. miejscu LIVE! 11 września 2021 (308 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z Wilkami Krosno 35:55 w...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
1.59 (144 oceny)

Zawodnicy

Piotr Gryszpiński
ocena
3.54 (149 ocen)
Michał Gruchalski
ocena
3.10 (147 ocen)
Wiktor Kułakow
ocena
2.64 (146 ocen)
Jakub Jamróg
ocena
2.24 (147 ocen)
Alan Szczotka
ocena
2.18 (142 oceny)
Rasmus Jensen
ocena
2.17 (148 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
2.04 (148 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Lukas Fienhage
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kevin Juhl Pedersen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
  • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
  • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
  • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
  • Spadek do II ligi: Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża