• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 36%[93]
Remis
(TYP X) 3%[6]
Wygrywa
ROW Rybnik
(TYP 2) 61%[158]
 
22.05 nd
godz. 14:00
53
:
37
ROW Rybnik
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 53:37. Pierwsze zwycięstwo żużlowców Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 53:37. Pierwsze zwycięstwo żużlowców LIVE! 22 maja 2022 (154 opinie)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał ROW Rybnik 53:37 w meczu 6. kolejki eWinner 1....

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
3.05 (97 ocen)

Zawodnicy

Rasmus Jensen
ocena
5.30 (106 ocen)
Jakub Jamróg
ocena
5.28 (104 oceny)
Timo Lahti
ocena
5.16 (105 ocen)
Adrian Gała
ocena
4.65 (102 oceny)
Kamil Marciniec
ocena
4.35 (98 ocen)
Miłosz Wysocki
ocena
4.27 (98 ocen)
Wiktor Trofimow
ocena
2.46 (101 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Piotr Gryszpiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Joergensen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Krzykowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Kułakow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.07 (pon) godz.18:00 Aforti Start Gniezno typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
10.07 (nd) godz.16:30 ROW Rybnik typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
17.07 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
23.07 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
26.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Stelmet Falubaz Zielona Góra LIVE!
19.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Landshut Devils LIVE!
04.06 (sob) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!
28.05 (sob) godz.16:30 Orzeł Łódź 51:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
22.05 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 53:37 ROW Rybnik LIVE!
08.05 (nd) godz.16:00 Landshut Devils 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 8 1 2 545:464 21
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 11 7 2 2 534:418 18
3 Landshut Devils 10 5 0 5 447:452 12
4 Cellfast Wilki Krosno 9 5 0 4 416:371 11
5 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 11 4 1 6 423:470 10
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 10 4 0 6 440:464 10
7 Aforti Start Gniezno 10 3 1 6 401:497 7
8 ROW Rybnik 10 2 1 7 389:419 6

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do II ligi.

Wyniki 10 kolejki:

  • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Stelmet Falubaz Zielona Góra 50:40 (pierwszy mecz 43:47, bonus dla Wybrzeża)
  • H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno 50:40 (pierwszy mecz 29:61, bonus dla Wilków)
  • Landshut Devils - Aforti Start Gniezno 55:35 (pierwszy mecz 37:53, bonus dla Landshut)
  • ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 41:49 (pierwszy mecz 45:45, bonus dla Polonii)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża