• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 88%[211]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Landshut Devils
(TYP 2) 11%[27]
 
19.06 nd
godz. 14:00
48
:
42
Landshut Devils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Landshut Devils 48:42. Żużlowcy opuścili ostatnie miejsce Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Landshut Devils 48:42. Żużlowcy opuścili ostatnie miejsce LIVE! 19 czerwca 2022 (150 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrał z Landshut Devils 48:42 w meczu eWinner 1. ligi...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
2.97 (86 ocen)

Zawodnicy

Timo Lahti
ocena
5.84 (97 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
5.30 (96 ocen)
Adrian Gała
ocena
5.06 (96 ocen)
Wiktor Trofimow
ocena
5.04 (96 ocen)
Jakub Jamróg
ocena
4.62 (97 ocen)
Piotr Gryszpiński
ocena
2.03 (87 ocen)
Kamil Marciniec
ocena
1.73 (90 ocen)
Miłosz Wysocki
ocena
1.69 (89 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Thomas Joergensen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Krzykowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Kułakow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

12.08 (pt) godz.18:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 56:34 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
07.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 46:43 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
23.07 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno 58:32 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
17.07 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
10.07 (nd) godz.16:30 ROW Rybnik 48:42 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.07 (pon) godz.18:00 Aforti Start Gniezno 41:49 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
26.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Stelmet Falubaz Zielona Góra LIVE!
19.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Landshut Devils LIVE!
04.06 (sob) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!
28.05 (sob) godz.16:30 Orzeł Łódź 51:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 11 1 2 688:591 30
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 9 2 3 693:528 24
3 Cellfast Wilki Krosno 14 8 0 6 638:592 20
4 Landshut Devils 14 7 0 7 624:629 17
5 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 14 5 1 8 562:600 14
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 14 5 0 9 604:660 13
7 ROW Rybnik 14 4 1 9 561:607 11
8 Aforti Start Gniezno 14 4 1 9 567:690 11

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do ekstraligi wywalczy zwycięzca. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do II ligi.

Wyniki 14 kolejki:

  • Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:32 (pierwszy mecz 51:39, bonus dla Wilków)
  • ROW Rybnik - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 47:43 (pierwszy mecz 39:51, bonus Orzeł)
  • Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44 (pierwszy mecz 45:45, bonus Start)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Landshut Devils 48:42 (pierwszy mecz 43:47, bonus Polonia)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża