• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Atlas Wrocław
(TYP 1) 78%[131]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
LOTOS Wybrzeże Gdańsk
(TYP 2) 21%[35]
 
06.09 nd
godz. 18:00
Atlas Wrocław
51
:
39
12 punktów do odrobienia w rewanżu 12 punktów do odrobienia w rewanżu 6 września 2009 (301 opinii)

Dwunastoma punktami wygrali żużlowcy Atlasa Wrocław u siebie pierwszy mecz o...

Trener

Robert Sawina
ocena
2.40 (25 ocen)

Zawodnicy

Magnus Zetterstroem
ocena
4.50 (38 ocen)
Renat Gafurow
ocena
3.34 (29 ocen)
Damian Sperz
ocena
3.34 (32 oceny)
Hans Andersen
ocena
2.90 (31 ocen)
Adam Skórnicki
ocena
1.37 (38 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Josh Auty
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Billy Forsberg
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andriej Kobrin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tobias Kroner
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Joonas Kylmakorpi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Popławski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

12.08 (pt) godz.18:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 56:34 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
07.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 46:43 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
23.07 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno 58:32 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
17.07 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
10.07 (nd) godz.16:30 ROW Rybnik 48:42 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.07 (pon) godz.18:00 Aforti Start Gniezno 41:49 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
26.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Stelmet Falubaz Zielona Góra LIVE!
19.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Landshut Devils LIVE!
04.06 (sob) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!
28.05 (sob) godz.16:30 Orzeł Łódź 51:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Cellfast Wilki Krosno
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
5 Landshut Devils
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
7 ROW Rybnik
8 Afort Start

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża