Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Betard Sparta Wrocław
(TYP 1) 71%[299]
Remis
(TYP X) 3%[12]
Wygrywa
LOTOS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 26%[111]
 
09.09 nd
godz. 18:30
Betard Sparta Wrocław
52
:
38
Przed rewanżem gdańszczanie mają 14 punktów straty Przed rewanżem gdańszczanie mają 14 punktów straty LIVE! 9 września 2012 (206 opinii)

W niedzielny wieczór żużlowcy Lotosu Wybrzeża przybliżyli się do degradacji....

Trener

Zawodnicy

Nicki Pedersen
ocena
5.88 (94 oceny)
Zbigniew Suchecki
ocena
5.36 (97 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
4.03 (91 ocen)
Renat Gafurow
ocena
2.34 (90 ocen)
Thomas Jonasson
ocena
2.31 (91 ocen)
Marcel Szymko
ocena
1.82 (92 oceny)
Piotr Świderski
ocena
1.52 (89 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maksims Bogdanovs
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Brzozowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Wittstock
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
  • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
  • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
  • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
  • Spadek do II ligi: Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża