Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 44%[184]
Remis
(TYP X) 1%[4]
Wygrywa
Fogo Unia Leszno
(TYP 2) 55%[228]
 
25.05 nd
godz. 16:30
32
:
58
Fogo Unia Leszno
Chomski nie będzie trenerem Wybrzeża Chomski nie będzie trenerem Wybrzeża LIVE! 25 maja 2014 (227 opinii)

Renault Zdunek Wybrzeże przegrało z Fogo Unią Leszno 32:58. To najwyższa...

Trener

Zawodnicy

Thomas Jonasson
ocena
4.36 (104 oceny)
Krystian Pieszczek
ocena
3.61 (126 ocen)
Artur Mroczka
ocena
3.40 (116 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
3.22 (100 ocen)
Marcel Szymko
ocena
2.80 (143 oceny)
Leon Madsen
ocena
2.60 (99 ocen)
Fredrik Lindgren
ocena
2.19 (96 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Renat Gafurow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Cyprian Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mathias Thoernblom
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Wittstock
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.04 (sob) Unia Tarnów ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
10.04 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk ROW Rybnik
17.04 (sob) Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
04.10.2020 (nd) godz.16:00 Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09.2020 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09.2020 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09.2020 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09.2020 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08.2020 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08.2020 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża