Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 4%[15]
Remis
(TYP X) 1%[4]
Wygrywa
Grupa Azoty Unia Tarnów
(TYP 2) 95%[372]
 
24.08 nd
godz. 19:00
26
:
64
Grupa Azoty Unia Tarnów
Żużlowcy Unii rozbili Wybrzeże Żużlowcy Unii rozbili Wybrzeże LIVE! 24 sierpnia 2014 (124 opinie)

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża w rezerwowym składzie przegrali z Grupą...

Trener

Piotr Szymko
ocena
2.43 (51 ocen)

Zawodnicy

Artur Mroczka
ocena
5.10 (71 ocen)
Patryk Beśko
ocena
3.81 (68 ocen)
Aureliusz Bieliński
ocena
3.51 (37 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
3.38 (55 ocen)
Renat Gafurow
ocena
2.93 (55 ocen)
Marcel Szymko
ocena
2.34 (56 ocen)
Cyprian Szymko
ocena
2.04 (57 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Thomas Jonasson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fredrik Lindgren
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Leon Madsen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krystian Pieszczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mathias Thoernblom
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Wittstock
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.04 (sob) Unia Tarnów ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
10.04 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk ROW Rybnik
17.04 (sob) Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
04.10.2020 (nd) godz.16:00 Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09.2020 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09.2020 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09.2020 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09.2020 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08.2020 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08.2020 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża