Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 94%[365]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
Stal Rzeszów
(TYP 2) 6%[22]
 
03.04 nd
godz. 14:00
62
:
28
Stal Rzeszów
Żużlowcy Wybrzeża rozjechali Stal Żużlowcy Wybrzeża rozjechali Stal LIVE! 3 kwietnia 2016 (82 opinie)

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża rozgromili na własnym torze Stal Rzeszów...

Trener

Grzegorz Dzikowski
ocena
5.47 (79 ocen)

Zawodnicy

Renat Gafurow
ocena
5.73 (88 ocen)
Dawid Wawrzyniak
ocena
5.56 (86 ocen)
Oskar Fajfer
ocena
5.43 (83 oceny)
Linus Sundstroem
ocena
5.42 (79 ocen)
Krzysztof Jabłoński
ocena
5.35 (84 oceny)
Anders Thomsen
ocena
5.21 (81 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
5.15 (85 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aureliusz Bieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Brzozowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Eduard Krcmar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Sperz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Magnus Zetterstroem
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.08 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Car Gwarant Start Gniezno LIVE!
27.07 (sob) godz.20:15 Unia Tarnów 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
30.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 47:43 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
15.06 (sob) godz.16:15 Arged Malesa Ostrovia 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 40:50 PGG ROW Rybnik LIVE!
01.06 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 31:17 zaliczony po 8 biegu Orzeł Łódź LIVE!
26.05 (nd) godz.17:00 Orzeł Łódź 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
11.05 (sob) godz.13:15 PGG ROW Rybnik 58:32 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
14.04 (nd) godz.14:15 Lokomotiv Daugavpils 51:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

Tabela końcowa

Nice 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 PGG ROW Rybnik
2 Arged Malesa Ostrovia
3 Car Gwarant Start Gniezno
4 Unia Tarnów
5 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
6 Lokomotiv Daugavpils
7 Orzeł Łódź
  • Awans do ekstraligi: PGG ROW Rybnik
  • udział w barażach o awans: Ostrovia
  • udział w barażach o utrzymanie: Orzeł Łódź
  • awans z II ligi: Polonia Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża