Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Lokomotiv Daugavpils
(TYP 1) 92%[269]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 8%[24]
 
12.06 nd
godz. 17:15
Lokomotiv Daugavpils
56
:
34
Wysoka porażka Wybrzeża z Lokomotivem Wysoka porażka Wybrzeża z Lokomotivem 12 czerwca 2016 (133 opinie)

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk boleśnie przekonali się o sile lidera...

Trener

Grzegorz Dzikowski
ocena
1.63 (52 oceny)

Zawodnicy

Magnus Zetterstroem
ocena
5.25 (55 ocen)
Oskar Fajfer
ocena
5.09 (56 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
3.95 (55 ocen)
Renat Gafurow
ocena
1.73 (51 ocen)
Dawid Wawrzyniak
ocena
1.33 (52 oceny)
Linus Sundstroem
ocena
1.27 (51 ocen)
Krzysztof Jabłoński
ocena
1.19 (52 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aureliusz Bieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Brzozowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Eduard Krcmar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Sperz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anders Thomsen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża