Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Orzeł Łódź
(TYP 1) 7%[23]
Remis
(TYP X) 0%[3]
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 93%[325]
 
24.04 nd
godz. 13:30
Orzeł Łódź
58
:
31
Wybrzeże dostało lanie, a jechało wygrać Wybrzeże dostało lanie, a jechało wygrać LIVE! 24 kwietnia 2016 (152 opinie)

Żużlowcy Renault Wybrzeża przegrali na wyjeździe z Orłem Łódź 31:58....

Trener

Grzegorz Dzikowski
ocena
2.21 (66 ocen)

Zawodnicy

Linus Sundstroem
ocena
5.00 (79 ocen)
Oskar Fajfer
ocena
3.63 (80 ocen)
Magnus Zetterstroem
ocena
2.94 (77 ocen)
Renat Gafurow
ocena
2.76 (67 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
1.91 (78 ocen)
Dawid Wawrzyniak
ocena
1.42 (76 ocen)
Krzysztof Jabłoński
ocena
1.36 (75 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aureliusz Bieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Brzozowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Eduard Krcmar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Sperz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anders Thomsen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj Orzeł Łódź LIVE!
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
15.08 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk Arged Malesa TŻ Ostrovia
22.08 (sob) Arged Malesa TŻ Ostrovia ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
29.08 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk e-Winner Apator Toruń -
01.08 (sob) godz.16:30 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 43:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
25.07 (sob) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Start Gniezno LIVE!
18.07 (sob) godz.14:00 Lokomotiv Daugavpils 40:50 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
11.07 (sob) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Unia Tarnów LIVE!
03.08.2019 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Car Gwarant Start Gniezno LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 4 4 0 0 219:137 8
2 Unia Tarnów 4 3 0 1 182:178 6
3 Orzeł Łódź 4 2 0 2 186:174 4
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 4 2 0 2 184:175 4
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia 4 2 0 2 176:184 4
6 Start Gniezno 4 2 0 2 175:185 4
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 1 0 3 164:195 2
8 Lokomotiv Daugavpils 4 0 0 4 153:207 0

Wyniki 4 kolejki:

  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 43:46
  • Start Gniezno - Unia Tarnów 40:50
  • Orzeł Łódź - Ostrovia 52:38
  • Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń 39:51

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża