Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Speedway Wanda Instal Kraków
(TYP 1) 21%[57]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 78%[208]
 
05.06 nd
godz. 16:30
Speedway Wanda Instal Kraków
49
:
41
Żużlowcy Wybrzeża przegrali w Krakowie Żużlowcy Wybrzeża przegrali w Krakowie 5 czerwca 2016 (230 opinii)

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża przegrali na wyjeździe z Speedway Wandą...

Trener

Grzegorz Dzikowski
ocena
1.50 (50 ocen)

Zawodnicy

Oskar Fajfer
ocena
5.73 (55 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
3.85 (55 ocen)
Renat Gafurow
ocena
2.84 (51 ocen)
Krzysztof Jabłoński
ocena
2.28 (50 ocen)
Aureliusz Bieliński
ocena
1.94 (49 ocen)
Linus Sundstroem
ocena
1.92 (50 ocen)
Anders Thomsen
ocena
1.81 (52 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Brzozowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Eduard Krcmar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Sperz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Wawrzyniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Magnus Zetterstroem
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
  • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
  • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
  • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
  • Spadek do II ligi: Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża