Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Kolejarz Opole
(TYP 1) 14%[39]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 85%[231]
 
10.07 nd
godz. 17:00
Kolejarz Opole
44
:
46
Żużlowcy Wybrzeża ledwo wygrali w Opolu Żużlowcy Wybrzeża ledwo wygrali w Opolu 10 lipca 2016 (102 opinie)

Żużlowcy Wybrzeża Gdańsk wygrali na wyjeździe z Kolejarzem Opole 46:44....

Trener

Grzegorz Dzikowski
ocena
1.73 (48 ocen)

Zawodnicy

Magnus Zetterstroem
ocena
5.22 (51 ocen)
Eduard Krcmar
ocena
4.27 (49 ocen)
Oskar Fajfer
ocena
3.74 (50 ocen)
Renat Gafurow
ocena
3.65 (49 ocen)
Kamil Brzozowski
ocena
3.21 (47 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
2.90 (50 ocen)
Dawid Wawrzyniak
ocena
1.32 (47 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aureliusz Bieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Jabłoński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Sperz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Linus Sundstroem
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anders Thomsen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.04 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk Unia Tarnów
03.08 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Car Gwarant Start Gniezno LIVE!
27.07 (sob) godz.20:15 Unia Tarnów 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
30.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 47:43 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
15.06 (sob) godz.16:15 Arged Malesa Ostrovia 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 40:50 PGG ROW Rybnik LIVE!
01.06 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 31:17 zaliczony po 8 biegu Orzeł Łódź LIVE!
26.05 (nd) godz.17:00 Orzeł Łódź 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
11.05 (sob) godz.13:15 PGG ROW Rybnik 58:32 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!

Tabela końcowa

Nice 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 PGG ROW Rybnik
2 Arged Malesa Ostrovia
3 Car Gwarant Start Gniezno
4 Unia Tarnów
5 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
6 Lokomotiv Daugavpils
7 Orzeł Łódź
  • Awans do ekstraligi: PGG ROW Rybnik
  • udział w barażach o awans: Ostrovia
  • udział w barażach o utrzymanie: Orzeł Łódź
  • awans z II ligi: Polonia Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża