Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 94%[262]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Speedway Instal Wanda Kraków
(TYP 2) 5%[15]
 
03.07 nd
godz. 17:00
44
:
46
Speedway Instal Wanda Kraków
Pierwsza porażka żużlowców w Gdańsku Pierwsza porażka żużlowców w Gdańsku LIVE! 3 lipca 2016 (173 opinie)

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk przegrali na własnym torze z Speedway...

Trener

Grzegorz Dzikowski
ocena
1.78 (37 ocen)

Zawodnicy

Dominik Kossakowski
ocena
4.95 (42 oceny)
Magnus Zetterstroem
ocena
4.92 (39 ocen)
Renat Gafurow
ocena
2.89 (35 ocen)
Kamil Brzozowski
ocena
2.53 (36 ocen)
Dawid Wawrzyniak
ocena
2.18 (39 ocen)
Aureliusz Bieliński
ocena
2.03 (36 ocen)
Linus Sundstroem
ocena
1.97 (35 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Fajfer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Jabłoński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Eduard Krcmar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Sperz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anders Thomsen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.04 (sob) Unia Tarnów ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
10.04 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk ROW Rybnik
17.04 (sob) Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
04.10.2020 (nd) godz.16:00 Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09.2020 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09.2020 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09.2020 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09.2020 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08.2020 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08.2020 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża