Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Stal Betad Rzeszów
(TYP 1) 94%[307]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 6%[20]
 
04.09 nd
godz. 13:45
Stal Betad Rzeszów
30
:
59
Sensacyjne zwycięstwo żużlowców Wybrzeża Sensacyjne zwycięstwo żużlowców Wybrzeża LIVE! 4 września 2016 (93 opinie)

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża mieli walczyć w Rzeszowie tylko o punkt...

Trener

Grzegorz Dzikowski
ocena
3.69 (52 oceny)

Zawodnicy

Oskar Fajfer
ocena
5.69 (64 oceny)
Magnus Zetterstroem
ocena
5.56 (64 oceny)
Anders Thomsen
ocena
5.53 (62 oceny)
Dominik Kossakowski
ocena
4.28 (57 ocen)
Dawid Wawrzyniak
ocena
4.06 (54 oceny)
Linus Sundstroem
ocena
4.04 (55 ocen)
Kamil Brzozowski
ocena
2.41 (54 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aureliusz Bieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Renat Gafurow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Eduard Krcmar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.10 (nd) godz.16:00 Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
16.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża