Statystyki sezonowe Wybrzeża

Sezon:

Ogólne

12 Rozegrane spotkania
12 ligowe
0 puchar

ligowe

puchar

-58 Punkty
509 zdobyte (śr. 42.42/mecz)
567 stracone (śr. 47.25/mecz)

zdobyte

stracone

Meczowe

* zaliczane są wyniki osiągane w podstawowym czasie gry (bez dogrywek, rzutów karnych itp.)

5 Zwycięstwa
3 u siebie
2na wyjeździe
0 Remisy
0u siebie
0na wyjeździe
7 Porażki
3 u siebie
4 na wyjeździe
Mecze (wszystkie)
Mecze (u siebie)
Mecze (wyjazd)

zwycięstwa

remisy

porażki

Skuteczność zespołu

Najwyższe zwycięstwo

Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 99%[230]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Arged Malesa TŻ Ostrovia
(TYP 2) 1%[2]
 
16.08 nd
godz. 14:00
51
:
38
Arged Malesa TŻ Ostrovia
Zdunek Wybrzeża Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia 51:38. Kacper Gomólski zaskoczył Zdunek Wybrzeża Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia 51:38. Kacper Gomólski zaskoczył LIVE! 16 sierpnia 2020 (104 opinie)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało u siebie Arged Malesa TŻ Ostrovię 51:38. Do...

Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 96%[264]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
(TYP 2) 4%[11]
 
12.09 sob
godz. 14:00
51
:
38
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38. Seria porażek przerwana Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38. Seria porażek przerwana LIVE! 12 września 2020 (112 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało u siebie Abramczyk Polonię Bydgoszcz 51:38....

Najwyższa porażka

Wygrywa
Arged Malesa TŻ Ostrovia
(TYP 1) 25%[56]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 74%[162]
 
22.08 sob
godz. 16:30
Arged Malesa TŻ Ostrovia
58
:
31
Arged Malesa TŻ Ostrovia - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:31. Kompromitująca porażka Arged Malesa TŻ Ostrovia - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:31. Kompromitująca porażka LIVE! 22 sierpnia 2020 (244 opinie)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrali na wyjeździe z Arged Malesa TŻ...

Terminarz

27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj Lokomotiv Daugavpils LIVE!
01.10 (czw) godz.18:00 Unia Tarnów typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
16.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 12 10 0 2 612:434 25
2 Orzeł Łódź 12 8 0 4 541:475 20
3 Start Gniezno 12 8 0 4 557:510 20
4 Unia Tarnów 12 6 0 6 507:519 15
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 6 0 6 524:544 14
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 12 5 0 7 509:547 11
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 3 0 9 478:600 6
8 Lokomotiv Daugavpils 12 2 0 10 502:566 5

Do PGE Ekstraligi awansuje zwycięzca rozgrywek, ostatni zespół spadnie z ligi. Play-off z udziałem 4 najlepszych drużyn po sezonie zasadniczym odbędzie się tylko, gdy kluby będą mogły wykorzystać pełną pojemność trybun.

Wyniki 12 kolejki:

  • Start Gniezno - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 57:33 (pierwszy mecz 46:44, bonus dla Startu)
  • Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia 43:47 (41:49, bonus dla Ostrovii)
  • Orzeł Łódź - eWinner Apator Toruń 47:43 (34:56, bonus dla Apatora)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 49:41 (37:53)
  • Mecz zaległy z 10. kolejki
  • Lokomotiv - Unia Tarnów 44:46 (41:49, bonus dla Unii)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża