Energa Wybrzeże Gdańsk czeka na trening. Kasprzak: Liga powinna startować w maju
27 marca 2024
(43 opinie)Wiadomości klubowe
-
Tylko dwa punkty Andersena
10 czerwca 2009 (19 opinii) -
Bjerre najskuteczniejszy wśród Panter
9 czerwca 2009 (28 opinii) -
Gafurov lepszy od Kylmakorpiego
7 czerwca 2009 (12 opinii) -
Duńczyk gwiazdą wieczoru
6 czerwca 2009 (34 opinie) -
Bjerre dobrze, Kylmakorpi słabo
5 czerwca 2009 (38 opinii) -
Andersen jednym z najlepszych Piratów
3 czerwca 2009 (13 opinii) -
Zetterstroem i Andersen najskuteczniejsi z gdańszczan
2 czerwca 2009 (26 opinii) -
Dramat Sonke Petersena
1 czerwca 2009 (16 opinii) -
Najbardziej zawiedli Andersen i Skórnicki
31 maja 2009 (168 opinii) -
Z Kylmakorpim do Częstochowy
30 maja 2009 (73 opinie) -
Bez laurów w mistrzowskich rundach
28 maja 2009 (5 opinii) -
Zetterstroem i Andersen w rolach głównych
27 maja 2009 (19 opinii) -
Wygrane drużyn Bjerre i Skórnickiego
26 maja 2009 (16 opinii) -
Polonia rozjechana w Gdańsku!
24 maja 2009 (98 opinii) -
Po Unii czas na Polonię
23 maja 2009 (42 opinie)
Terminarz
14.04 (nd) godz.14:00 | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | typuj | Cellfast Wilki Krosno | |
21.04 (nd) godz.14:00 | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | typuj | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
27.04 (sob) | InvestHouse Plus PSŻ Poznań | typuj | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
05.05 (nd) | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | typuj | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | |
18.05 (sob) | Texcom Stal Rzeszów | typuj | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
26.08.2023 (sob) godz.16:30 | Enea Falubaz Zielona Góra | 59:31 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! |
20.08.2023 (nd) godz.14:00 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 30:60 | Enea Falubaz Zielona Góra | LIVE! |
13.08.2023 (nd) godz.14:00 | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | 51:39 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! |
09.07.2023 (nd) godz.14:00 | Enea Falubaz Zielona Góra | 49:41 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! |
02.07.2023 (nd) godz.14:00 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 51:39 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | LIVE! |
Tabela
METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2 | Inpro ROW Rybnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Cellfast Wilki Krosno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 | Texom Stal Rzeszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | InvestHousePlus PSŻ Poznań | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Aktualna kadra Wybrzeża
- Eryk Jóźwiak
- ur.
- 1981
Tom Brennan- ur.
- 2001
- Niels-Kristian Iversen
- ur.
- 1982
- wzrost
- 178
Eryk Kamiński- ur.
- 2008
- Krzysztof Kasprzak
- ur.
- 1984
Nicolai Klindt- ur.
- 1988
- wzrost
- 178
- Mateusz Tonder
- ur.
- 1999
Bartosz Tyburski- ur.
- 2005
- Miłosz Wysocki
- ur.
- 2004
- wzrost
- 166