• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
26.08 (sob) g.16:30
Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.08 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.08 (nd) g.14:00
Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.07 (nd) g.14:00
Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.07 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.06 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 40:50 ROW Rybnik przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.06 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 47:43 Abramczyk Polonia Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.06 (nd) g.14:00
Trans MF Landshut Devils 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.06 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:40 InvestHousePlus PSŻ Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.06 (czw) g.18:00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.05 (nd) g.14:00
ebebe PSŻ Poznań 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.05 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Landshut Devils przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.05 (pt) g.18:00
ROW Rybnik 46:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.05 (czw) g.18:00
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 43:47 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.04 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 37:53 Enea Falubaz Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.04 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 46:41 Arged Malesa Ostrów Wlkp. przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

METALKAS 2. Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Enea Falubaz Zielona Góra
2 ROW Rybnik
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
4 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
5 Trans MF Landshut Devils
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łóź
8 InvestHousePlus PSŻ
  • Play off-off dla zespołów z miejsc 1-6 po sezonie zasadniczym
  • ćwierćfinały:
  • Enea Falubaz Zielona Góra - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 59:31 (pierwszy mecz 60:30)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils 53:37 (45:44)
  • Arged Malesa Ostrów - ROW Rybnik 50:40 (39:51)
  • półfinały:
  • Enea Falubaz Zielona Góra - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 55:35 (47:42)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 46:44 (41:49)
  • finał:
  • Enea Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik 58:32 (50:40)
  • awans do ekstraligi: Enea Falubaz Zielona Góra
  • Zespoły na miejscach 7-8 sklasyfikowane zostały na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Po zakończeniu sezonu decyzję o wycofaniu się z rozgrywek I ligi w kolejny sezonie ogłosił Trans MF Landshut Devils, co zapewne pozwoli na tym poziomie pozostać InvestHousePlus PSŻ Poznań, który to jako najsłabszy zespół I ligi miał być zdegradowany.
Półfinały
Enea Falubaz Zielona Góra
1 miejsce po rundzie zasadniczej
102
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
2 miejsce po rundzie zasadniczej
87
Arged Malesa Ostrów Wlkp.
4 miejsce po rundzie zasadniczej
77
ROW Rybnik
3 miejsce po rundzie zasadniczej
93
Finał
Enea Falubaz Zielona Góra
zwycięzca półfinału 1
ROW Rybnik
zwycięzca półfinału 2

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 19.07.2024 godz. 18:00 LIVE!

Innpro ROW Rybnik
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

97%

70 typowań

x

0%

0 typowań

2

3%

2 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Arkadiusz Miłuch 9 32 88.9%
2. Bartosz Andruszyszyn 11 30 81.8%
3. Wojtas Fc zdunkowo 10 30 80%
4. Wojtas Fc zdunkowo 10 30 80%
5. Adam Wedra 10 29 80%

Ankieta

ankieta w artykule Który z żużlowców Wybrzeża nie powinien zostać w klubie na 2025 rok?