Terminarz
26.08 (sob)
g.16:30
|
Enea Falubaz Zielona Góra | 59:31 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! | |||
20.08 (nd)
g.14:00
|
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 30:60 | Enea Falubaz Zielona Góra | LIVE! | |||
13.08 (nd)
g.14:00
|
Arged Malesa Ostrów Wlkp. | 51:39 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! | |||
09.07 (nd)
g.14:00
|
Enea Falubaz Zielona Góra | 49:41 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! | |||
02.07 (nd)
g.14:00
|
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 51:39 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | LIVE! | |||
24.06 (sob)
g.16:30
|
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 40:50 | ROW Rybnik | LIVE! | |||
18.06 (nd)
g.14:00
|
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 47:43 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | LIVE! | |||
11.06 (nd)
g.14:00
|
Trans MF Landshut Devils | 51:39 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
03.06 (sob)
g.16:30
|
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 49:40 | InvestHousePlus PSŻ Poznań | LIVE! | |||
01.06 (czw)
g.18:00
|
Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 49:41 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! | |||
28.05 (nd)
g.14:00
|
ebebe PSŻ Poznań | 49:41 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! | |||
21.05 (nd)
g.14:00
|
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 44:46 | Landshut Devils | LIVE! | |||
12.05 (pt)
g.18:00
|
ROW Rybnik | 46:43 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! | |||
04.05 (czw)
g.18:00
|
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 43:47 | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | LIVE! | |||
23.04 (nd)
g.14:00
|
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 37:53 | Enea Falubaz Zielona Góra | LIVE! | |||
08.04 (sob)
g.16:30
|
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk | 46:41 | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | LIVE! |
Tabela końcowa
METALKAS 2. Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Falubaz Zielona Góra | ||||||
2 | ROW Rybnik | ||||||
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | ||||||
4 | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | ||||||
5 | Trans MF Landshut Devils | ||||||
6 | Zdunek Wybrzeże Gdańsk | ||||||
7 | H.Skrzydlewska Orzeł Łóź | ||||||
8 | InvestHousePlus PSŻ |
- Play off-off dla zespołów z miejsc 1-6 po sezonie zasadniczym
- ćwierćfinały:
- Enea Falubaz Zielona Góra - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 59:31 (pierwszy mecz 60:30)
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils 53:37 (45:44)
- Arged Malesa Ostrów - ROW Rybnik 50:40 (39:51)
- półfinały:
- Enea Falubaz Zielona Góra - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 55:35 (47:42)
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 46:44 (41:49)
- finał:
- Enea Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik 58:32 (50:40)
- awans do ekstraligi: Enea Falubaz Zielona Góra
- Zespoły na miejscach 7-8 sklasyfikowane zostały na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
- Po zakończeniu sezonu decyzję o wycofaniu się z rozgrywek I ligi w kolejny sezonie ogłosił Trans MF Landshut Devils, co zapewne pozwoli na tym poziomie pozostać InvestHousePlus PSŻ Poznań, który to jako najsłabszy zespół I ligi miał być zdegradowany.
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Enea Falubaz Zielona Góra
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
102 |
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
87 | |
Arged Malesa Ostrów Wlkp.
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
77 |
ROW Rybnik
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
93 |
Finał | |
---|---|
Enea Falubaz Zielona Góra
zwycięzca półfinału 1
|
|
ROW Rybnik
zwycięzca półfinału 2
|
Najbliższe spotkanie
niedziela, g. 14:00
Gdańsk,
Stadion Żużlowy
początek meczu: 14.04.2024 godz. 14:00
mecz ligowy
TYPUJ!
Relacje LIVE
-
26 sierpnia 2023, godz. 16:30
-
20 sierpnia 2023, godz. 14:00
-
13 sierpnia 2023, godz. 14:00