Arka daleko od finału Pucharu Polski

8 kwietnia 2014 (artykuł sprzed 10 lat)

Michał Szromnik puścił w Lubinie trzy bramki, ale nie może mieć sobie nic do zarzucenia. Michał Szromnik puścił w Lubinie trzy bramki, ale nie może mieć sobie nic do zarzucenia.

Głównie Arkadiusz Piech i David Abwo zatopili Arkę w Lubinie w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski. Gdynianie przegrali z Zagłębiem aż 0:3 (0:1), gdyż popełniali kardynalne błędy w obronie. Dwukrotnie pozwoliły się skontrować po podaniach rywali z własnej połowy, a pomiędzy tymi akcjami stracili gola po nieudanej pułapce ofsajdowej. Żółto-niebiescy do honorowej bramki się nie zbliżyli, gdyż nie potrafili oddać żadnego celnego strzału. Rewanż odbędzie się 16 kwietnia na stadionie przy ul. Olimpijskiej. Trudno jednak liczyć, że I-ligowiec zerwie się do walki o finał, skoro już w tym spotkaniu "dziury" w składzie musiało łatać dwóch juniorów, dla których był to debiut w rozgrywkach seniorów. Wcześniej Maciej Koziara i Jakub Bach nie grali nawet w III-ligowych rezerwach.

ZAGŁĘBIE ZAGŁĘBIE
Rodić - Rymaniak, Bilek, Dżinić, Cotra - Curto, Guldan, - Abwo, Bertilsson, Kwiek - Piech
Sędziowie: Frankowski (Toruń)
Szromnik - Glauber, Cichocki, Juraszek, Oleksy - Budka, Jarzębowski, Pruchnik, Kowalski - Szwoch - Aleksander
  • 67' Bertilsson Zmiany Papadopulos
  • 76' Curto Zmiany Piątek
  • 88' Guldan Zmiany Banaś
  • 46' Jarzębowski Zmiany Radzewicz
  • 51' Oleksy Zmiany Koziara
  • 85' Aleksander Zmiany Bach
  • 15' Piech
  • 70' Piech
  • 75' Abwo
  • 71' Kwiek
  • 78' Piech
  • 26' Glauber
  • 36' Aleksander

obaj trenerzy istotnie przebudowali "11" w porównaniu z sobotnimi meczami ligowymi
trener Sikora wprowadził do gry pięciu nowych piłkarzy w porównaniu z wyjściowym składem na mecz w Brzesku, nowi zawodnicy to: Szromnik (ARKA), Glauber (ARKA), Oleksy (ARKA), Jarzębowski (ARKA) i Kowalski (ARKA)
dla Jarzębowskiego (ARKA) to pierwszy występ w tym sezonie, Tomek odzyskał opaskę kapitana
trener Lenczyk w porównaniu z meczem przegranym w Gdańsku 1:2 do "11" wprowadził trzech nowych piłkarzy: Dzinicia, Bertilssona (ZAGŁĘBIE) i Abwo (ZAGŁĘBIE)
jak informowaliśmy Paweł Oleksy (ARKA) jest piłkarzem Zagłębia, który jest tylko na rundę wiosenną wypożyczony do Arki, jak zapewnia lewy obrońca w wywiadzie, do którego przeczytania zachęcamy na trojmiasto.pl, zrobi wszystko, aby gdynianie wywieźli z Lubina zwycięstwo
drużyny wyszły do prezentacji, Arka w żółto-niebieskich strojach, Zagłębie na pomarańczowo
na trybunach mecz przyjaźni, jest skandowanie zarówno zachęcające do walki Arkę jak i Zagłębie, nikt nie siedzi w sektorze gości, kibice obu drużyn przemieszani na trybunach
1'
od środka rozpoczęło Zagłębie
1'
Oleksy (ARKA) dobrze asekurował piłkę przed atakiem Abwo (ZAGŁĘBIE), od bramki rozpocznie Arka
2'
Aleksander (ARKA) nie opanował piłki na wysokości pola karnego rywali po podaniu Szwocha (ARKA), aut dla Zagłębia
3'
Rodić (ZAGŁĘBIE) przejął piłkę, którą Pruchnik (ARKA) zagrywał w kierunku Aleksandra
4'
dobry pressing Arki na połowie boiska, obrońcy Zagłębia muszą długo między sobą podawać piłkę zanim zdecydują się zagrać ją do przodu
5'
Bertilsson (ZAGŁĘBIE) nie zdołał odać strzału w polu karnym Arki
7'
pod polem karnym Zagłębia przerwana akcja Szwocha (ARKA) i Aleksandra
8'
Arka zaczęła bardzo odważnie, bez respektu dla rywala
8'
szczęście przy Arce, strzał z woleja Piecha (ZAGŁĘBIE) z 7. metra tuż obok słupka, akcja gospodarzy prawym skrzydłem, piłka zagrywana przez Abwo odbiła się od nogi Oleksego i doszła w "16" do Bertilsson, a Szwed wyłożył ją na strzał do swojego napastnika
10'
Guldan (ZAGŁĘBIE) wybił piłkę na róg po akcji Szwocha (ARKA) i Budki
10'
z rogu Pruchnik (ARKA) po ziemi do Szwocha (ARKA), Mateusz dośrodkował, ale piłka nie przeszła przez obrońcę Zagłębia
11'
niecelny strzał z dystansu Kowalskiego (ARKA)
12'
Piech (ZAGŁĘBIE) zagrał ręką w polu karnym Arki, sędzia zatrzymał akcję
13'
zarysowuje się przewaga Zagłębia, gospodarze częściej są przy piłce
14'
Szwoch (ARKA) przechwycił piłkę na połowie rywali, ale był sam naprzeciw czterech rywali, próbował strzelać, ale został zablokowany przez Dżinicia (ZAGŁĘBIE)
15'
[1:0] ZAGŁĘBIE STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Piech. Arka pozwoliła się skontrować! Kwiek zagrał piłkę z własnej połowy na prawe skrzydło, Oleksy nie dał Abwo wyjść do pojedynku sam na sam ze Szromnikiem, ale nie zdołał przeciąć podania Nigeryjczyka w pole karne, stoperzy nie zdążyli za Piechem, wślizg Glaubera był także spóźniony i napastnik gospodarzy uderzał już na pustą bramkę
18'
nieudany strzał Budki (ARKA) z dystansu
18'
Glauber (ARKA) złapał się za twarz w starciu z Kwiekiem (ZAGŁĘBIE), ale sędzia nie przerwał gry
21'
na spalonym Aleksander (ARKA)
22'
Piech (ZAGŁĘBIE) potrzebuje pomocy medycznej po faulu Glaubera (ARKA)
23'
Szromnik (ARKA) uprzedził Kwieka (ZAGŁĘBIE) i przejął piłkę 15 metrów od własnej bramki
24'
Zagłębie wyszło z szybkim atakiem po stracie w środku pola Cichockiego (ARKA), na szczęście dla Arki Curto (ZAGŁĘBIE) zagrał zbyt mocno do Piecha (ZAGŁĘBIE), a piłka wyszła poza boisko
26'
w narożniku boiska po stronie Zagłębia pojedynek Oleksego (ARKA) i Rymaniaka (ZAGŁĘBIE), jak mówił nam Paweł to jeden z jego najbliższych kolegów w Zagłębiu, od bramki rozpoczną lubinianie
26'
Żółtą kartką został ukarany Glauber (ARKA), który faulował Kwieka dwa metry od narożnika pola karnego gdynian
27'
Szromnik (ARKA) wypiąstkował piłkę, która odbiła się od muru po strzale z wolnego Curto (ZAGŁĘBIE)
28'
róg dla Arki, Rymaniak (ZAGŁĘBIE) wybił piłkę głową wyprzedzając Kowalskiego (ARKA)
28'
dośrodkowanie z rogu Pruchnika (ARKA) w kierunku Jarzębowskiego (ARKA), ale piłkę głową wybił Dżinić (ZAGŁĘBIE)
30'
wulgarnie z trybun pod adresem klubów, które z drużynami, które w Lubinie "nie żyją" w zgodzie, spiker apeluje o kulturalny doping
31'
Curto (ZAGŁĘBIE) sfaulował Kowalskiego (ARKA) około 25 metrów od bramki Zagłębia
32'
Kowalski (ARKA) potrzebuje pomocy masażystów
33'
strzał z wolnego Budki (ARKA) kilka metrów obok słupka Zagłębia
34'
Szromnik (ARKA) obronił strzał z dystansu Guldana (ZAGŁĘBIE)
35'
na spalonym Kwiek (ZAGŁĘBIE), akcje Zagłębia są groźniejsze, jeśli mogą się z nimi rozpędzić od środka boiska, w ataku pozycyjnym na razie gospodarze nie są zbyt groźni
36'
Żółtą kartką został ukarany Aleksander (ARKA) po faulu na Curto w walce o piłkę powietrzną, sędzia nie pomyliłby się, gdy kartki nie pokazał
39'
Glauber (ARKA) z kłopotami w obronie, Brazylijczyk ratował się podaniem do własnego bramkarza
39'
Kowalski (ARKA) stracił piłkę przed polem karnym Zagłębia, a gdyby zdecydował się na strzał, mógłby zagrozić rywalom
40'
Bertilsson (ZAGŁĘBIE) spudłował z 6. metra, znów akcja przez prawe skrzydło, wyprowadził ją obrońca Rymaniak (ZAGŁĘBIE), a w pole karne dogrywał Abwo (ZAGŁĘBIE)
42'
ładna akcja Arki, wrzutka Oleksego (ARKA) z lewego skrzydła, strzał z woleja zamykającego akcję z drugiej strony Budki (ARKA), uderzenie niecelne
43'
na spalonym Piech (ZAGŁĘBIE)
45'
w dobrej sytuacji spudłował Bertilsson (ZAGŁĘBIE), obrona Arki zaspała przy szybko rozegranym przez rywali wolnym około 40 metrów od bramki gdynian
45'
minuta doliczona do pierwszej połowy
45+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ARKA PRZEGRYWA 0:1
Mogliśmy się spodziewać, że Arka będzie przegrywać w Lubinie do przerwy, ale trudno było przypuszczać, że gdynianie pozwolą się zaskoczyć rywalom po kontrze. Wszak to wyżej notowani, grający przed własną publicznością rywale prowadzą grę. Jednak o ile gdynianie dobrze ustawiają się przy atakach pozycyjnych Zagłębia, to dość beztrosko grają w okolicach środka boiska. Po złym ustawieniu defensorów z tej strony wychodzą groźne ataki. Ponadto trudny do upilnowania jest prawoskrzydłowy Abwo (ZAGŁĘBIE). To właśnie Nigeryjczyk zaliczył asystę przy golu Piecha (ZAGŁĘBIE), a ponadto wyłożył piłkę Bertilssonowi (ZAGŁĘBIE). Na szczęście dla Arki Szwed tego dnia ma kiepsko uregulowany celownik. Oby tylko w drugiej połowie nie poprawił się tak jak Piech (ZAGŁĘBIE), który w pierwszej wybornej sytuacji tego meczu również spudłował.
W ofensywie żółto-niebiescy starają się, nawet składnie potrafią przemieścić się pod bramkę rywali, ale poza rogami nie mieli żadnego wymiernego zysku. Nawet nie oddali celnego strzału.
46'
ARKA przeprowadza w przerwie zmianę. Boisko opuszcza Jarzębowski, w jego miejsce wchodzi Radzewicz.
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka
47'
Glauber (ARKA) wywalczył róg
47'
obrońcy Zagłębia wybili piłkę po dośrodkowaniu z rogu Pruchnika (ARKA), Budka (ARKA) strzelił sprzed pola karnego, ale mocno niecelnie
48'
Szromnik (ARKA) musiał interweniować poza "16", wybijając wślizgiem piłkę spod nóg Piecha (ZAGŁĘBIE)
48'
w drugiej połowie kapitanem Arki jest Pruchnik (ARKA), jest też zmiana w ustawieniu, Radzewicz (ARKA) wszedł na lewą stronę pomocy, Szromnik (ARKA) cofnięty został na środek pomocy, tam gdzie grał Jarzębowski (ARKA), a za napastnikiem, w miejsce Mateusza gra Kowalski (ARKA), który zaczął mecz jako lewoskrzydłowy
50'
pomocy medycznej wymaga Oleksy (ARKA)
51'
przypomnijmy, że dla Jarzębowskiego (ARKA) był to pierwszy mecz w tej rundzie, a Oleksy (ARKA) rozgrywa drugie spotkanie, debiutował w sobotę
51'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Oleksy, w jego miejsce wchodzi Koziara.
51'
dla 18-letniego Koziary (ARKA) to debiut w oficjalnym meczu pierwszej drużyny Arki, napastnik dotychczas nie grał nawet w III-ligowych rezerwach
52'
trener Sikora zmuszony jest znów zmienić ustawienie, Koziara (ARKA) zajął miejsce za Aleksandrem, Kowalski (ARKA) wrócił na lewe skrzydło, a Radzewicz (ARKA) został cofnięty na lewą obronę
54'
Glauber (ARKA) wybił piłkę na róg po akcji Cotry (ZAGŁĘBIE)
55'
Glauber (ARKA) wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z rogu Curto (ZAGŁĘBIE)
56'
Arka została zamknięta we własnej "16", seria dośrodkowań gospodarzy, ale gdynianie poradzili sobie z tymi wrzutkami
57'
na trybunach nadal na zmianę doping dla jednej i drugiej drużyny
58'
"Puchar Polski powróci do nas też..." - śpiewają właśnie kibice Arki
58'
zamieszanie w polu karnym Zagłębia po akcji Koziary (ARKA) i Kowalskiego (ARKA), niewiele brakowało, aby Aleksander (ARKA) doszedł do strzału głową, w ostatniej chwili uprzedził go Rymaniak (ZAGŁĘBIE)
59'
niecelny strzał z dystansu Pruchnika (ARKA), chwilę wcześniej w polu karnym gospodarzy Szwoch źle podawał do Aleksandra
59'
Radzewicz (ARKA) wybił piłkę na róg spod nóg Abwo (ZAGŁĘBIE)
60'
nieudane dośrodkowanie Curto (ZAGŁĘBIE) z rogu
60'
Arka wyszła kontrą 2 na 2, ale Aleksander (ARKA) źle podał do Kowalskiego (ARKA)
61'
po przerwie otwarty mecz z obu stron, akcje przenoszą się spod jednej pod drugą bramkę, na razie jednak bez klarownych sytuacji strzeleckich
62'
Koziara (ARKA) faulowany, wolny dla Arki 35 metrów od bramki Zagłębia
62'
piłka po dośrodkowaniu z wolnego Pruchnika (ARKA) poleciała prosto w ręce Rodicia (ZAGŁĘBIE)
64'
Bilek (ZAGŁĘBIE) zablokował strzał Aleksandra
66'
od kilku minut to Arka jest częściej przy piłce, ale gdynianom brakuje dokładności w prowadzonych akcjach, zbyt dużo niecelnych podań
67'
Glauber (ARKA) wybił wślizgiem piłkę na róg spod nóg Bertilssona (ZAGŁĘBIE)
67'
ZAGŁĘBIE przeprowadza zmianę, wzmacniając ofensywę. Boisko opuszcza Bertilsson, w jego miejsce wchodzi Papadopulos .
67'
Szromnik (ARKA) złapał piłkę po dośrodkowaniu z rogu Curto (ZAGŁĘBIE)
68'
Rymaniak (ZAGŁĘBIE) w polu karnym na pograniczu faulu przewrócił Kowalskiego (ARKA), sędzia nakazał grać dalej
69'
szczęście przy Arce, gdyż w polu karnym Piech (ZAGŁĘBIE) podawał zbyt mocno do Papadopulosa (ZAGŁĘBIE)
70'
[2:0] ZAGŁĘBIE STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Piech. Nieudana pułapka ofsajdowa gdynian, po podaniu Papadopulosa sam na sam ze Szromnikiem wyszło aż dwóch piłkarzy gospodarzy, Kwiek podał do Piecha, który strzelił na pustą bramkę
71'
Żółtą kartką został ukarany Kwiek (ZAGŁĘBIE).
73'
Arka jakby straciła wiarę po drugim golu, Zagłębie nadal atakuje, będzie miało róg
74'
Radzewicz (ARKA) wybił piłkę po dośrodkowaniu z rogu Cotry (ZAGŁĘBIE)
75'
[3:0] ZAGŁĘBIE STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Abwo Znów gol gospodarzy po kontrze! Podanie z własnej połowy Zagłębia, Abwo wyprzedził Cichockiego, potem zwodem "posadził" go na murawie i również minął Szromnika, a po chwili wpakował piłkę do pustej bramki.
76'
ZAGŁĘBIE przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Curto, w jego miejsce wchodzi Piątek.
78'
Żółtą kartką został ukarany Piech (ZAGŁĘBIE) po faulu na Szwochu
78'
po dośrodkowaniu z wolnego Budki (ARKA) próbował główkować Cichocki (ARKA), ale nie skierował piłki w kierunku bramki
79'
na trybunach słychać już tylko wiwaty na cześć Zagłębia
82'
róg dla Zagłębia po błędzie Szromnika
83'
wybita piłka po dośrodkowaniu z rogu Cotry (ZAGŁĘBIE)
85'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Aleksander, w jego miejsce wchodzi Bach.
85'
drugi debiut w Arce, 17-letni Bach (ARKA) również wcześniej nie grał nawet w III-ligowych rezerwach
88'
ZAGŁĘBIE przeprowadza zmianę tym razem w defensywie, nominalny stoper wchodzi do drugiej linii. Boisko opuszcza Guldan, w jego miejsce wchodzi Banaś.
89'
ostatnie minuty pod dyktando Zagłębia, Arka nie jest w stanie zaatakować, by strzelić honorowego gola, który dałby jeszcze szanse na odwrócenie tej rywalizacji w rewanżu 16 kwietnia w Gdyni
90'
sędzia doliczył 4 minuty
90+2
tym razem Radzewicz (ARKA) nie pozwolił na kolejny popisał technicznych umiejętności Abwo (ZAGŁĘBIE), odbierając mu piłkę
90+3
na spalonych Bach (ARKA)
90+4
Zagłębie wyraźnie czeka na koniec meczu, stara się długo rozgrywać akcję
90+4
Arka przechwyciła piłkę, w ostatniej minucie doliczonego czasu gra na połowie rywali
90+4
Kowalski (ARKA) w polu karnym Zagłębia przegrał pojedynek z Rymaniakiem (ZAGŁĘBIE)
90+4
KONIEC MECZU. ARKA PRZEGRAŁA W LUBINIE 0:3

W drugim meczu półfinałowym Zawisza Bydgoszcz pokonał u siebie Jagiellonię Białystok 2:0 (1:0). Rewanż 15 kwietnia w stolicy Podlasia.

8 kwietnia 2014, godz. 18:30
Zagłębie Lubin

70% 305 typowań Zagłębie Lubin
19% 82 typowania REMIS
11% 50 typowań ARKA Gdynia

Zagłębie Lubin 2 , 5 ARKA GDYNIA 1 , 3 Jagiellonia Białystok 2 , 1 Zawisza Bydgoszcz 2 , 3
Sandecja Nowy Sącz 0 , 0 Miedź Legnica 1 , 2 LECHIA GDAŃSK 1 , 1 Górnik Zabrze 1 , 0
Zagłębie Lubin 3 , - Jagiellonia Białystok 0 , -
ARKA GDYNIA 0 , - Zawisza Bydgoszcz 2 , -

Opinie (279) ponad 20 zablokowanych

• Betony niech sie nie wypowiadaja na temat Areczki , bo odpadli w cwierc finale, a Arka doszła do polfinalu, nie ktorzy juz pogrzebali Arkę zeby sie nie zdziwili jak jeszcze Areczka odrobi straty z Lubina i w tedy pogadamy.W pilce nie takie numery sie dzialy.Tylko Arka Gdynia

• 0 0

• Arka - teraz już tylko czekamy na mecz z Gieksą Katowice!!! (1)

pogońcie kilofków i ekstraklasa czeka

• 8 3

• No jasne, he, he...

• 0 0

• amen (3)

szczurek kup śledzioom exstraklase kup se elektorat a może pucharPolski .arka hańba gdyni

• 30 6

• hańba jest to że odpadliśie z Pucharu druzyną z V ligi (2)

• ? (1)

Jeżeli jesteś w minimalnym stopniu zainteresowany Arka to niektóre nazwiska piłkarzy Arki nic ci nie mówiły !
      Chyba że śledzisz II drużynę Arki

• 0 2

• Czyli wy nie macie pierwszego skladu tylko odrazu drugi.

• 0 0

• Arkowcy ! (6)

Miejcie Honor. Jesteście z Północy. Z naszego regionu.
    Dlaczego macie zgodę z czymś takim jak Zagłębie. To wstyd i obciach.
    To że się nienawidzimy to nie oznacza że można szukać przyjaciół w czymś takim jak Zagłębie.
    Cracowia Lech rozumiem. Szacun. Godne was ekipy. Ale DLACZEGO !!! Zagłębie?

• 34 5

• Jest jeszcze (2)

Polonia Bytom i Disko-Polo.

• 13 1

• I chuliganska potega kszo ostrowiec (1)

Wie ktos gdzie lezy ostrowiec?

• 3 0

• Ostrowiec Swietojrzyski. Czyli gdzies w Swietokrzyskiem.

• 0 0

• Przyganiał kocioł garnkowi

To żeś pojechał. Wy to macie zgody z milicją i malinowymi nosami. Piękne zgody

• 1 2

• Lechia ma ze ślaskiem wroclaw to śledzie pojechały niedaleko czyli do Lubina zgody szukać

• 5 2

• Do tej pory nie nikt nie negował zgód poszczególnych klubów.

Ale jak się przyjrzymy to np. Arka ma dwa razy więcej zgód niż Lechia. O czym to świadczy? A mianowicie o tym, że nie wystarczy nawalić się wspólnie piwskiem i masz przyjaciół.
      Pomyślcie zanim zorganizujecie kolejne zgody.

• 13 3

• Panie Sikora (4)

tak jak pana broniłem tak teraz się pytam jaki pomysł na grę pan nakreślił zawodnikom? Ani jeden celny strzał, ruszali się jak przysłowiowe muchy w smole - z czym do ludzi? Podania niecelne, Aleksander sam w ataku - o co tu chodziło? Tylko proszę bez haseł: "nie wyglądało to tak jakbyśmy chcieli" lub coś w tym stylu. Człowieku ja rozumiem kartki i kontuzje, nawet 6-0 można przegrać ale tam nie było gry! Ci juniorzy lepiej zagrali niż doświadczeni zawodnicy. Najlepszy dla mnie Szwoch, ale sam nic nie zdziała. Pruchnik nawet nieźle zagrał, ale te jego dośrodkowania to masakra! Błędy w obronie mogą się zdarzyć, ale jeżeli się wystawia jednego napastnika to sensowne jest by był szybki i by grać piłki prostopadłe, a takie zagranie (i to średnio udane) zostało odnotowane dopiero w 87 min (ze strony Arki oczywiście). Jak tak ma to wyglądać to rzeczywiście trzeba było odpaść na początku i oszczędzać siły na ligę, bo teraz nie będzie (znów) ani awansu ani finału!!

• 28 3

• no to ekspercie powiedz kogo Sikora miał wystawić na drugiego napastnika? (3)

Marcus i Szubert kontuzje, Slusarski pauzował za kartki

• 3 5

• Kogokolwiek "ekspercie" (2)

Szubert wraca po kontuzji - rozumiem, że nie zagrałby całego meczu, ale z jedną nogą jest dużo szybszy niż Aleksander. Początek dla Szuberta, później mógłby zagrać Aleksander, który lepiej gra tyłem do bramki. Niezależnie jednak od tego czy byłby to Szubert, Aleksander czy któryś z juniorów (który też moim zdaniem dałby więcej, przynajmniej na początku) to jeden napastnik bez wsparcia z drugiej lini chu..a zrobi. Tu nie trzeba mieć Nobla z trenerki. Zastanawiam się na co liczył trener. Wyjdźmy i najmniejszym nakładem sił przeżyjmy ten mecz? Jeżeli przegrać to jak najniżej? Ja rozumiem, że problemy kadrowe są na chwilę obecną ogromne i pechowo się złożyło, że za kartki znów spora część podstawowych graczy nie mogła wystąpić, ale to się daje szansę młodym i to tak na maksa i dostosowuje taktykę do możliwości. Jaki problem by drugi młody napastnik grał z Aleksandrem?

• 3 4

• po meczu takiś madry. Wskaż tego "kogokolwiek" bo Szubert nie był w stanie zagrać ani minuty (1)

Gdyby trener wystawił młodych od początku to byś pewnie pisał: dlaczego wystawiliśmy juniorów, którzy nie grali nawet jednego meczu w rezerwach?

zrozum ze nie grało 7 podstawowych zawodników:
          (Ślusarski, Tomasik, Cienciała, Wojowski, Marcus, Szubert i Sobi) Do tego kontuzji doznał jeszcze Oleksy.

• 3 1

• Stary, ja to rozumiem

i jasne, że po meczu to mówię bo to są moje spostrzeżenia z przebiegu spotkania. Nie chodzi mi o personalne wycieczki w stronę piłkarzy czy trenera, ale jeżeli jest się trenerem, ma się kontakt z piłkarzami na co dzień (przynajmniej tak powinno być) to chyba powinien mieć rozeznanie kto jak wygląda kondycyjnie? Aleksander dla mnie wyglądał jakby miał betonowe buty. Albo jest błąd w przygotowaniu albo zły dobór zawodników. I nie, nie narzekałbym, że gramy młodymi bo za każdym razem jak tylko wpuszcza się młodych to to chwalę i indywidualne błędy w takim wypadku mnie nie bolą. Zresztą napisałem to we wcześniejszym poście, że taki mecz. gdzie i tak trzeba eksperymentować, można wykorzystać na sprawdzenie młodych - będzie to dla nich doświadczenie, a wynik można zrzucić na drugi plan - z resztą i tak nie był pozytywny. Wolę juniorów niż wkład do koszulki ze znanym nazwiskiem. Im się przynajmniej jeszcze chce. Jeżeli rzeczywiście Szubi nie był w stanie grać to tym bardziej nie rozumiem po jakiego ... był brany do Lubina?