stat
Impreza już się odbyła

Zumba Gold

Już od najbliższego poniedziałku zapraszamy do Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 na gdańskim Przymorzu na bezpłatne, co tygodniowe zajęcia Zumba GoldŸ. Początek o godzinie 20.30. Zumba GoldŸ to program dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej, lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe.

Zajęcia oparte są na podobnej formule, co ZumbaŸ, ale wyróżniają się wolniejszym tempem i niższą intensywnością ruchu. Starannie dobrana muzyka i choreografie pozwalają każdemu uczestnikowi tańczyć i w pełni uczestniczyć w zajęciach.

Zumba GoldŸ to zajęcia przeznaczone dla osób zaczynających przygodę z ZumbaŸ Fitness, dla kobiet w ciąży i Pań, które chciałyby wrócić do formy po porodzie. To również doskonała propozycja dla osób po urazach i zabiegach, dla chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów i dla osób w wieku 50+.

Zumba GoldŸ wpływa na ogólne zwiększenie wydolności i siły fizycznej, zwiększenie zakresu wykonywanych ruchów oraz uzyskanie, utrzymanie i poprawę elastyczności mięśni.

Zumba GoldŸ to:
 poprawa wydolności układu krążenia
 poprawa gęstości tkanki kostnej, zapobieganie osteoporozie
 poprawa równowagi i koordynacji ruchów

A w rezultacie szybsze spalanie kalorii, poprawa sylwetki, lepsza kondycja i większa możliwość bezbolesnego wykonywania codziennych zajęć.

Zumba GoldŸ to też sposób na pełniejszy wypoczynek, który pomoże Wam na zmniejszenie depresji i stresu, a jednocześnie pozwoli na podniesienie jakości życia.

Jest to też okazja do nawiązania nowych znajomości i znalezienia nowego sposobu na spędzanie wolnego czasu.

Prowadząca: Ania Cegłowska - tancerka, instruktorka salsy, reggaetonu, ZumbaŸ Fitness, Zumba Sentao™, ZumbatomicŸ, Zumba GoldŸ, ZumbaŸ Toning, Aqua ZumbaŸ. Jedna z pierwszych w Polsce i pierwsza na Pomorzu instruktorka ZumbaŸ Fitness oraz jej gorąca propagatorką. Prowadzi regularne zajęcia ZumbaŸ, ZumbatomicŸ, ZumbaŸ Toning, Zumba Sentao™ i Zumba GoldŸ. Organizatorka Maratonów i imprez ZumbaŸ Fitness w Trójmieście, m.in. Charytatywnego Zumbathonu™ i I Maratonu na Plaży w Gdańsku. Prezenter ZumbaŸ na Konwencjach Fitness i Maratonach w całej Polsce. Jej obecność na zajęciach to gwarancja hektolitrów potu, ale i świetnej zabawy, oryginalnych choreografii i energetycznej muzyki.

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
22.10 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
23.10 g.18.00
BLMA Montpellier
23.10 g.19.30
Dolomiti Energia Trento
25.10 g.17.00
Bałtyk Koszalin
25.10 g.18.30
Zagłębie Sosnowiec
20.10 g.18.00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
20.10 g.14.30
Juvenia Kraków
19.10 g.15.00
Nielba Wągrowiec