• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Klasyfikacja punktowa

1. Wiesław Kilichowski 39 pkt.
2. Hubert Kowalik 39 pkt.
3. Kuba LasVegas 38 pkt.
4. Dorota Kalicka 35 pkt.
5. Marek Lamczyk 35 pkt.

więcej »

Klasyfikacja skuteczności

1. Wiesław Kilichowski 78.9%
2. Teresa Tybuszewska 76.9%
3. Hubert Kowalik 70%
4. Kuba LasVegas 70%
5. Dorota Kalicka 70%

więcej »

Trofea za grudzień 2022:

1.
Ryszard Wołodkowicz
15 pkt.
2.
PIOTR Radelski
12 pkt.
3.
Filippo Xyz
10 pkt.
4.
Artur Dargacz
8 pkt.
5.
Sławek Surkont
7 pkt.

więcej »

Największa niespodzianka

termin meczu: 28 stycznia 2023 godz. 15:00

VBW ARKA Gdynia 58 : 78 Ślęza Wrocław
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 1) 97%[205]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 2) 3%[6]
więcej »

Aktualnie do typowania

Data Kto z kim Obecne typowania
30.01 (pon)
g.19:30
SUZUKI ARKA Gdynia
:
MKS Dąbrowa Górnicza
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
SUZUKI ARKA Gdynia
(TYP 1) 77%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
MKS Dąbrowa Górnicza
(TYP 2) 23%
189 typowań
typuj!
31.01 (wt)
g.16:00
Basket Brno
:
TREFL Sopot
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Basket Brno
(TYP 1) 11%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 89%
173 typowania
typuj!
01.02 (śr)
g.18:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle
:
TREFL GDAŃSK
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle
(TYP 1) 94%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
TREFL GDAŃSK
(TYP 2) 6%
144 typowania
typuj! LIVE!
01.02 (śr)
g.19:00
BM Stal Ostrów Wielkopolski
:
TREFL Sopot
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
BM Stal Ostrów Wielkopolski
(TYP 1) 82%
Remis
(TYP X) 2%
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 16%
135 typowań
typuj!
03.02 (pt)
g.17:30
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
:
TREFL Sopot
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
(TYP 1) 3%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 97%
115 typowań
typuj!
04.02 (sob)
g.15:30
Polski Cukier Start Lublin
:
SUZUKI ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Polski Cukier Start Lublin
(TYP 1) 56%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
SUZUKI ARKA Gdynia
(TYP 2) 43%
96 typowań
typuj!
04.02 (sob)
g.17:30
Górnik Zabrze
:
LECHIA Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Górnik Zabrze
(TYP 1) 51%
Remis
(TYP X) 31%
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 2) 18%
98 typowań
typuj! LIVE!
05.02 (nd)
g.16:30
MMTS Kwidzyn
:
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
MMTS Kwidzyn
(TYP 1) 26%
Remis
(TYP X) 4%
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 70%
102 typowania
typuj!
09.02 (czw)
g.17:30
SUZUKI ARKA Gdynia
:
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
SUZUKI ARKA Gdynia
(TYP 1) 96%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
(TYP 2) 4%
77 typowań
typuj!
10.02 (pt)
g.20:30
LECHIA Gdańsk
:
Widzew Łódź
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 71%
Remis
(TYP X) 12%
Wygrywa
Widzew Łódź
(TYP 2) 17%
65 typowań
typuj!