Archiwum meczu

02.12 (czw) godz. 19:30

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

73
:
83
ASSECO ARKA Gdynia
Enea Zastal BC Zielona Góra

Czytaj o meczu

Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 73:83. Pożegnanie kolejnej cheerleaderki Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 73:83. Pożegnanie kolejnej cheerleaderki

2 grudnia 2021 (23 opinie)

Asseco Arka Gdynia przegrała z Zastalem Enea BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:19) w meczu 13. kolejki Energa...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

17%

35 typowań

x

0%

1 typowanie

2

83%

171 typowań

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

18.11 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
81
:
80
MKS Dąbrowa Górnicza
13.11 (sob)
ASSECO ARKA Gdynia
78
:
66
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
09.11 (wt)
Twarde Pierniki Toruń
83
:
75
ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt)
ASSECO ARKA Gdynia
89
:
65
King Szczecin
29.10 (pt)
HydroTruck Radom
85
:
91
ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
59
:
87
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.10 (sob)
PGE Spójnia Stargard
79
:
64
ASSECO ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Anwil Włocławek 13 10 3 1069:967 23
3 Twarde Pierniki Toruń 13 10 3 1143:1097 23
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 13 9 4 1056:1006 22
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
6 Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 King Szczecin 13 7 6 1105:1094 20
8 Legia Warszawa 12 7 5 973:923 19
9 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 12 6 6 976:959 18
11 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
12 HydroTruck Radom 13 4 9 1062:1095 17
13 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 13 3 10 1015:1180 16

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 77:94 (17:20, 16:19, 30:31, 14:24)
  • King Szczecin - Legia Warszawa 99:83 (28:22, 23:26, 21:16, 27:19)
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 95:71 (21:17, 30:15, 27:18, 17:21)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 76:73 (17:13, 25:26, 14:19, 20:15)