Archiwum meczu

14.09 (pon) godz. 17:35

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

68
:
79
ASSECO ARKA Gdynia
Pszczółka Start Lublin

Czytaj o meczu

Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 68:79. Za krótka ławka, za dużo strat Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 68:79. Za krótka ławka, za dużo strat LIVE!

14 września 2020 (35 opinii)

Asseco Arka Gdynia uległo Pszczółce Start Lublin 68:79 (18:22, 25:17, 14:18, 11:22) w 3. kolejce Energa Basket Ligi. Tym razem...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

86%

201 typowań

x

0%

0 typowań

2

14%

34 typowania

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

03.09 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
74
:
64
Arged BMSlam Stal Ostrów
19.04 (nd)
Polpharma Starogard Gdański
0
:
0
ASSECO ARKA Gdynia
11.04 (sob)
ASSECO ARKA Gdynia
0
:
0
Anwil Włocławek
08.04 (śr)
King Szczecin
0
:
0
ASSECO ARKA Gdynia
05.04 (nd)
MKS Dąbrowa Górnicza
0
:
0
ASSECO ARKA Gdynia
30.03 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia
0
:
0
HydroTruck Radom
22.03 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia
0
:
0
Stelmet Enea BC Zielona Góra
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 4 0 344:285 8
2 Pszczółka Start Lublin 4 3 1 304:285 7
3 King Szczecin 3 3 0 230:211 6
4 Legia Warszawa 3 2 1 255:225 5
5 TREFL SOPOT 3 2 1 251:231 5
6 Śląsk Wrocław 3 2 1 222:217 5
7 GTK Gliwice 3 2 1 252:249 5
8 Anwil Włocławek 3 1 2 238:238 4
9 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 224:230 4
10 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 3 1 2 207:231 4
11 ASSECO ARKA GDYNIA 2 1 1 142:143 3
12 HydroTruck Radom 2 1 1 138:153 3
13 Polski Cukier Toruń 3 0 3 218:244 3
14 MKS Dąbrowa Górnicza 3 0 3 211:247 3
15 Enea Astoria Bydgoszcz 3 0 3 222:264 3
16 Polpharma Starogard Gdański 1 0 1 67:72 1

Wyniki 3 kolejki:

  • Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 68:79 (18:22, 25:17, 14:18, 11:22)
  • Anwil Włocławek - Trefl Sopot 74:89 (24:26, 21:15, 18:21, 11:27)
  • Polpharma Starogard Gd. - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 67:72 (19:20, 12:15, 18:24, 18:13)
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice 92:73 (24:24, 25:7, 24:26, 19:16)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 81:74 (25:15, 14:19, 20:22, 22:18)
  • PGE Spójnia Stargard - Śląsk Wrocław 73:74 (15:15, 12:21, 23:23, 23:15)
  • Enea Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 73:83 (15:12, 12:25, 23:26, 23:20)
  • Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń (przełożony na 23.09)
  • Mecz rozegrany awansem z 5. kolejki
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 98:83 (29:18, 22:16, 17:33, 30:16)