Archiwum meczu

09.10 (śr) godz. 19:30

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka

59
:
66
ASSECO ARKA Gdynia
Unicaja Malaga

Czytaj o meczu

Asseco Arka Gdynia - Unicaja Malaga 59:66. Pierwsza porażka w Eurocup Asseco Arka Gdynia - Unicaja Malaga 59:66. Pierwsza porażka w Eurocup LIVE!

9 października 2019 (21 opinii)

Koszykarze Asseco Arki Gdynia przegrali przed własną publicznością z hiszpańską Unicają Malaga z Adamem Waczyńskim w składzie...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

29%

73 typowania

x

1%

1 typowanie

2

70%

176 typowań

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

04.10 (pt)
ASSECO ARKA Gdynia
87
:
66
TREFL Sopot
01.10 (wt)
EWE Baskets Oldenburg
74
:
78
ASSECO ARKA Gdynia
28.09 (sob)
PGE Spójnia Stargard
65
:
76
ASSECO ARKA Gdynia
03.06 (pon)
ARKA Gdynia
105
:
80
Stelmet Enea BC Zielona Góra
31.05 (pt)
Stelmet Enea BC Zielona Góra
95
:
77
ARKA Gdynia
26.05 (nd)
ARKA Gdynia
97
:
109
Anwil Włocławek
23.05 (czw)
Anwil Włocławek
90
:
85
ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 2 2 0 204:159 4
2 ASSECO ARKA GDYNIA 2 2 0 163:131 4
3 Polski Cukier Toruń 2 2 0 176:150 4
4 Start Lublin 2 2 0 161:145 4
5 MKS Dąbrowa Górnicza 2 2 0 203:196 4
6 WKS Śląsk Wrocław 2 1 1 205:193 3
7 Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 1 1 157:156 3
8 PGE Spójnia Stargard 2 1 1 145:151 3
9 TREFL SOPOT 2 1 1 156:164 3
10 Enea Astoria Bydgoszcz 2 1 1 174:185 3
11 King Szczecin 2 1 1 158:169 3
12 GTK Gliwice 2 0 2 181:186 2
13 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 2 0 2 160:172 2
14 Legia Warszawa 2 0 2 157:173 2
15 HydroTruck Radom 2 0 2 161:188 2
16 Polpharma Starogard Gdański 2 0 2 147:190 2

Wyniki 2 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - TREFL SOPOT 87:66 (28:22, 12:15, 16:19, 31:10).
  • BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 72:78 (18:21, 18:20, 22:20, 14:17)
  • Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 80:97 (23:18, 21:24, 14:23, 22:32)
  • GTK Gliwice - King Szczecin 79:81 (12:23, 21:21, 24:14, 22:23)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 98:94 (24:17, 25:27, 23:25, 26:25)
  • HydroTruck Radom - Start Lublin 66:77 (21:25, 21:19, 13:13, 11:20)
  • Polpharma Starogard Gd. - PGE Spójnia Stargard 75:80 (13:28, 18:12, 22:23, 22:17)
  • Legia Warszawa - Anwil Włocławek 87:94 (18:26, 28:24, 15:22, 26:22)