Archiwum meczu

24.04 (nd) godz. 20:00

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

72
:
54
ASSECO Gdynia
Siarka Tarnobrzeg

Czytaj o meczu

Koszykarze Asseco weszli do play-off Koszykarze Asseco weszli do play-off LIVE!

24 kwietnia 2016 (32 opinie)

Koszykarze Asseco Gdynia pokonali na własnym parkiecie Siarkę Tarnobrzeg 72:54 (17:15, 22:11, 22:17, 11:11) i przypieczętowali...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

99%

415 typowań

x

0%

1 typowanie

2

1%

4 typowania

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

19.04 (wt)
ASSECO Gdynia
55
:
71
Stelmet BC Zielona Góra
16.04 (sob)
Energa Czarni Słupsk
101
:
58
ASSECO Gdynia
13.04 (śr)
ASSECO Gdynia
79
:
70
Polpharma Starogard Gdański
10.04 (nd)
King Wilki Morskie Szczecin
100
:
106
ASSECO Gdynia
06.04 (śr)
ASSECO Gdynia
89
:
68
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
31.03 (czw)
ASSECO Gdynia
79
:
89
Śląsk Wrocław
26.03 (sob)
AZS Koszalin
83
:
65
ASSECO Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet BC Zielona Góra 32 28 4 2656:2179 60
2 Rosa Radom 32 25 7 2439:2226 57
3 Anwil Włocławek 32 24 8 2509:2221 56
4 Polski Cukier Toruń 32 24 8 2514:2280 56
5 Energa Czarni Słupsk 32 23 9 2575:2341 55
6 King Wilki Morskie Szczecin 32 18 14 2596:2529 50
7 Polfarmex Kutno 32 18 14 2270:2224 50
8 ASSECO GDYNIA 32 17 15 2309:2383 49
9 PGE Turów Zgorzelec 32 16 16 2674:2631 48
10 MKS Dąbrowa Górnicza 32 14 18 2382:2400 46
11 Polpharma Starogard Gdański 32 13 19 2342:2400 45
12 AZS Koszalin 32 13 19 2284:2436 45
13 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 32 12 20 2296:2434 44
14 Śląsk Wrocław 32 8 24 2285:2511 40
15 TREFL SOPOT 32 8 24 2167:2332 40
16 Siarka Tarnobrzeg 32 7 25 2253:2557 39
17 Start Lublin 32 4 28 2154:2623 36

Wyniki 32 kolejki:

  • ASSECO GDYNIA - Siarka Tarnobrzeg 72:54 (17:15, 22:11, 22:17, 11:11)
  • PGE Turów Zgorzelec - TREFL SOPOT 92:90 (24:15, 18:20, 29:20, 21:35)
  • Anwil Włocławek - Start Lublin 93:67 (21:18, 27:18, 16:9, 29:22)
  • Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański 53:72 (16:17, 12:22, 15:18, 10:15)
  • AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk 75:89 (19:27, 10:32, 32:13, 14:17)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet BC Zielona Góra 80:86 (17:24, 23:25, 28:20, 12:17)
  • BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polfarmex Kutno 79:75 (26:20, 16:24, 15:12, 22:19)
  • Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 64:55 (9:14, 15:19, 13:12, 27:10)