Archiwum meczu

12.04 (pt) godz. 19:00

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

83
:
94
ASSECO PROKOM Gdynia
Stelmet Zielona Góra

Czytaj o meczu

Asseco Prokom uległo Stelmetowi Asseco Prokom uległo Stelmetowi LIVE!

12 kwietnia 2013 (22 opinie)

Koszykarze Asseco Prokomu dzielnie walczyli na własnym parkiecie ze Stelmetem Zielona Góra. W przeciwieństwie do dwóch ostatnio...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

40%

149 typowań

x

0%

0 typowań

2

60%

224 typowania

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

09.04 (wt)
PGE Turów Zgorzelec
88
:
61
ASSECO PROKOM Gdynia
04.04 (czw)
Energa Czarni Słupsk
90
:
53
ASSECO PROKOM Gdynia
30.03 (sob)
Anwil Włocławek
72
:
84
ASSECO PROKOM Gdynia
24.03 (nd)
Stelmet Zielona Góra
80
:
75
ASSECO PROKOM Gdynia
21.03 (czw)
ASSECO PROKOM Gdynia
68
:
82
PGE Turów Zgorzelec
17.03 (nd)
ASSECO PROKOM Gdynia
72
:
73
TREFL Sopot
14.03 (czw)
ASSECO PROKOM Gdynia
80
:
74
Energa Czarni Słupsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 PGE Turów Zgorzelec 31 22 9 2528:2298 53
2 TREFL SOPOT 31 20 11 2527:2266 51
3 Stelmet Zielona Góra 31 20 11 2613:2556 51
4 Anwil Włocławek 31 18 13 2311:2226 49
5 ASSECO PROKOM GDYNIA 31 17 14 2337:2302 48
6 Energa Czarni Słupsk 31 16 15 2400:2346 47
7 AZS Koszalin 30 16 14 2223:2183 46
8 Polpharma Starogard Gdański 31 15 16 2420:2477 46
9 Jezioro Tarnobrzeg 30 13 17 2386:2515 43
10 Rosa Radom 30 10 20 2327:2449 40
11 START GDYNIA 31 9 22 2079:2309 40
12 Kotwica Kołobrzeg 30 8 22 2068:2292 37

Wyniki 31 kolejki:

  • O miejsca 1-6:
  • ASSECO PROKOM Gdynia – Stelmet Zielona Góra 83:94 (19:23, 28:23, 10:25, 26:23)
  • Anwil Włocławek – TREFL Sopot 64:70 (17:17, 17:14, 12:29, 18:10)
  • Energa Czarni Słupsk – PGE Turów Zgorzelec 66:76 (14:13, 15:23, 25:19, 12:21)
  • Mecze zaległe z 29. kolejki:
  • TREFL - ASSECO PROKOM 79:69 (21:20, 19:22, 18:15, 21:12)
  • Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk 83:74 (23:20, 19:15, 25:19, 16:20)

  • O miejsca 7-12:
  • Kotwica Kołobrzeg – START Gdynia 71:65 (18:22, 14:17, 21:11, 18:15)
  • AZS Koszalin – Polpharma Starogard Gdański 80:65 (19:9, 27:17, 18:10, 16:29)