Typujesz wynik meczu

29.08 (sob) godz. 19:30

Miejsce: Gdynia, Narodowy Stadion Rugby

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: piłka nożna (III liga)

BAŁTYK Gdynia
Pogoń II Szczecin

-

Trafione +1, nie trafione -3, szczegóły

Twoje dane:

Imię:
E-mail:
Nazwisko:
Polityka prywatności

Jak typują inni

1

31%

18 typowań

x

8%

5 typowań

2

61%

36 typowań

Trójmiejskie drużyny

Ostatnie wyniki: Bałtyk Gdynia

01.08 (sob)
Pomorzanin Toruń
0
:
2
BAŁTYK Gdynia
25.07 (sob)
JAGUAR Gdańsk
4
:
3
BAŁTYK Gdynia
11.07 (sob)
Jantar Ustka
1
:
2
Bałtyk Gdynia
14.06 (nd)
BAŁTYK Gdynia
0
:
0
Gwardia Koszalin
11.06 (czw)
Świt Skolwin
0
:
0
BAŁTYK Gdynia
06.06 (sob)
BAŁTYK Gdynia
0
:
0
Grom Nowy Staw
31.05 (nd)
Bałtyk Koszalin
0
:
0
BAŁTYK Gdynia
zobacz więcej »

Tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Jarota Jarocin 1 1 0 0 6:2 3
2 Pogoń II Szczecin 1 1 0 0 5:1 3
3 Świt Skolwin 1 1 0 0 3:1 3
3 Flota Świnoujście 1 1 0 0 3:1 3
5 Kotwica Kołobrzeg 1 1 0 0 2:0 3
5 BAŁTYK GDYNIA 1 1 0 0 2:0 3
7 Polonia Środa Wielkopolska 1 1 0 0 2:1 3
8 Radunia Stężyca 1 1 0 0 1:0 3
9 GKS Przodkowo 1 0 1 0 0:0 1
9 Unia Swarzędz 1 0 1 0 0:0 1
9 Chemik Police 1 0 1 0 0:0 1
9 Bałtyk Koszalin 1 0 1 0 0:0 1
13 Gryf Wejherowo 0 0 0 0 0:0 0
13 Elana Toruń 0 0 0 0 0:0 0
15 Sokół Kleczew 1 0 0 1 1:2 0
16 Gwardia Koszalin 1 0 0 1 0:1 0
17 Unia Janikowo 1 0 0 1 1:3 0
17 Górnik Konin 1 0 0 1 1:3 0
19 Pomorzanin Toruń 1 0 0 1 0:2 0
19 Mieszko Gniezno 1 0 0 1 0:2 0
21 KP Starogard Gdański 1 0 0 1 2:6 0
22 Nielba Wągrowiec 1 0 0 1 1:5 0

Po rundzie jesiennej liga zostanie podzielona na dwie grupy: mistrzowską i spadkową. W pierwszej zagra 8 drużyn na zasadzie każdy z każdym, mecz i rewanż. Natomiast pozostałe zespoły będą mierzyły się tylko raz, każdy z każdym.

Wyniki 1 kolejki:

  • Pomorzanin Toruń - BAŁTYK GDYNIA 0:2 (0:1)
  • GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 0:0
  • Unia Swarzędz - Chemik Police 0:0
  • Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0:1 (0:1)
  • KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 2:6 (2:3)
  • Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 2:0 (2:0)
  • Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin 1:5 (1:2)
  • Flota Świnoujście - Unia Janikowo 3:1 (1:0)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 2:1 (1:1)
  • Świt Skolwin - Górnik Konin 3:1 (2:0)
  • Gryf Wejherowo - Elana Toruń, przełożony

Last minute!