Archiwum meczu

19.11 (nd) godz. 15:00

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

0
:
3
Dafi Społem Kielce
TREFL Gdańsk

Czytaj o meczu

Siatkarze Trefla na 3:0 w Kielcach Siatkarze Trefla na 3:0 w Kielcach

19 listopada 2017 (4 opinie)

Siatkarze Trefla Gdańsk dalej są niepokonani w tym sezonie na wyjeździe. Choć Dafi Społem Kielce zmusiło ich do gry w drugim...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

3%

9 typowań

2

97%

330 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

10.11 (pt)
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
TREFL Gdańsk
03.11 (pt)
TREFL Gdańsk
1
:
3
Espadon Szczecin
28.10 (sob)
Asseco Resovia
0
:
3
TREFL Gdańsk
23.10 (pon)
TREFL Gdańsk
3
:
0
MKS Będzin
18.10 (śr)
Jastrzębski Węgiel
2
:
3
TREFL Gdańsk
14.10 (sob)
TREFL Gdańsk
0
:
3
GKS Katowice
08.10 (nd)
Aluron Virtu Warta Zawiercie
0
:
3
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Zaksa Kędzierzyn-Koźle 11 11 0 33:7 32
2 PGE Skra Bełchatów 10 8 2 27:8 24
3 Indykpol AZS Olsztyn 10 6 4 24:16 20
4 TREFL GDAŃSK 10 7 3 22:15 18
5 Espadon Szczecin 10 5 5 24:19 18
6 GKS Katowice 10 6 4 20:16 17
7 Asseco Resovia Rzeszów 10 6 4 21:18 17
8 Jastrzębski Węgiel 9 5 4 19:13 17
9 Onico Warszawa 10 5 5 20:18 16
10 Cuprum Lubin 10 5 5 18:20 14
11 MKS Będzin 10 4 6 15:23 10
12 Cerrad Czarni Radom 9 3 6 16:21 10
13 Łuczniczka Bydgoszcz 10 3 7 11:22 10
14 Aluron Virtu Warta Zawiercie 10 2 8 13:28 7
15 BBTS Bielsko-Biała 11 2 9 11:29 5
16 Dafi Społem Kielce 10 2 8 6:27 5

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 najlepszych zespołów.

Wyniki 10 kolejki:

  • Dafi Społem Kielce - TREFL GDAŃSK 0:3 (23:25, 33:35, 11:25)
  • BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin 3:2 (18:25, 25:20, 20:25, 25:21, 15:12)
  • Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:1 (25:13, 22:25, 25:13, 25:21)
  • PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie - Onico Warszawa 2:3 (25:23, 18:25, 23:25, 25:16, 12:15)
  • Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
  • Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 25:16, 19:25, 25:23)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin (27:25, 25:22, 25:14)
  • Zaległy mecz 1. kolejki:
  • PGE Skra Bełchatów - TREFL GDAŃSK 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)
  • Zaległy mecz 5. kolejki:
  • Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (21:25, 25:16, 25:23, 20:23, 11:15)
  • Zaległy mecz 6. kolejki:
  • BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz (25:18, 25:21, 25:15)
  • Zaległy mecz 9. kolejki:
  • GKS Katowice - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0:3 (14:25, 16:25, 13:25)