• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

09.06 (śr) godz. 17:00

Miejsce: Pelplin

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: piłka nożna

4
:
2
Powiśle Dzierzgoń
BAŁTYK Gdynia

Czytaj o meczu

Powiśle Dzierzgoń - Bałtyk Gdynia 4:2 w finale wojewódzkiego Pucharu Polski Powiśle Dzierzgoń - Bałtyk Gdynia 4:2 w finale wojewódzkiego Pucharu Polski

9 czerwca 2021 (170 opinii)

Bałtyk Gdynia przegrał z IV-ligowym Powiślem Dzierzgoń 2:4 (2:1) w finale wojewódzkiego Pucharu Polski rozegranym w Pelplinie....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

5%

9 typowań

x

7%

14 typowań

2

88%

174 typowania

Trójmiejskie drużyny

Ostatnie wyniki: Bałtyk Gdynia

06.06 (nd)
KP Starogard Gdański
3
:
1
BAŁTYK Gdynia
03.06 (czw)
BAŁTYK Gdynia
0
:
3
Elana Toruń
29.05 (sob)
Polonia Środa Wielkopolska
3
:
0
BAŁTYK Gdynia
22.05 (sob)
BAŁTYK Gdynia
0
:
2
Świt Skolwin
15.05 (sob)
BAŁTYK Gdynia
3
:
6
Radunia Stężyca
09.05 (nd)
Pogoń II Szczecin
0
:
0
BAŁTYK Gdynia
01.05 (sob)
GKS Przodkowo
0
:
1
BAŁTYK Gdynia
zobacz więcej »

Tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Radunia Stężyca 32 26 3 3 101:23 81
2 Świt Skolwin 32 22 6 4 69:28 72
3 Polonia Środa Wielkopolska 32 21 6 5 70:30 69
4 KP Starogard Gdański 32 18 4 10 47:42 58
5 Elana Toruń 32 14 10 8 55:29 52
6 BAŁTYK GDYNIA 32 11 8 13 39:46 41
7 GKS Przodkowo 32 11 7 14 41:51 40
8 Pogoń II Szczecin 32 11 6 15 58:60 39
9 Kotwica Kołobrzeg 31 14 10 7 50:34 52
10 Sokół Kleczew 31 15 6 10 54:41 51
11 Unia Janikowo 31 14 7 10 47:49 49
12 Jarota Jarocin 31 12 7 12 63:45 43
13 Bałtyk Koszalin 31 11 9 11 59:52 42
14 Nielba Wągrowiec 31 11 8 12 61:52 41
15 Unia Swarzędz 31 11 7 13 47:38 40
16 Gwardia Koszalin 31 11 7 13 38:40 40
17 Flota Świnoujście 31 10 10 11 41:52 40
18 Pomorzanin Toruń 31 9 10 12 31:35 37
19 Gryf Wejherowo 31 8 6 17 41:63 30
20 Górnik Konin 31 6 4 21 25:71 22
21 Chemik Police 31 4 5 22 23:85 17
22 Mieszko Gniezno 31 0 4 27 14:108 4

Po pierwszej rundzie (każdy z każdym bez rewanżów) tabela została podzielona na dwie grupy: mistrzowską i spadkową.
W pierwszej gra 8 drużyn o awans na zasadzie każdy z każdym, mecz i rewanż. Natomiast pozostałe zespoły mierzą się tylko raz, każdy z każdym, grając o utrzymanie. Zdegradowanych zostanie 7 zespołów. Ta liczba może wzrosnąć jeszcze od 1 do 3 w zależności od tego, ile drużyn z województw tworzących tę grupę (pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie) spadnie z II ligi.

Wyniki 32 kolejki:

  • O miejsca 1-8
  • KP Starogard Gdański - BAŁTYK GDYNIA 3:1 (2:1)
  • GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 1:1 (0:0)
  • Elana Toruń - Radunia Stężyca 0:1 (0:1)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin 5:0 (4:0)
  • O miejsca 9-22
  • Chemik Police - Mieszko Gniezno 3:1 (2:1)
  • Flota Świnoujście - Sokół Kleczew 1:1 (1:0)
  • Bałtyk Koszalin - Unia Swarzędz 2:2 (0:0)
  • Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 2:0 (0:0)
  • Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń 2:1 (0:1)
  • Górnik Konin - Gryf Wejherowo 1:1 (0:0)
  • Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:0)

Last minute!