• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

06.10 (czw) godz. 21:00

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

3
:
1
Ślepsk Suwałki
TREFL Gdańsk

Czytaj o meczu

Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk 3:1. Piotr Orczyk doznał koszmarnej kontuzji Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk 3:1. Piotr Orczyk doznał koszmarnej kontuzji

6 października 2022 (5 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał na wyjeździe z drużyną Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (24:26, 25:18, 27:29, 25:27) na zakończenie 2. kolejki...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

5%

7 typowań

2

95%

140 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

02.10 (nd)
TREFL Gdańsk
3
:
0
Barkom Każany Lwów
27.04 (śr)
TREFL Gdańsk
3
:
0
GKS Katowice
23.04 (sob)
GKS Katowice
2
:
3
TREFL Gdańsk
20.04 (śr)
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
TREFL Gdańsk
16.04 (sob)
TREFL Gdańsk
0
:
3
Jastrzębski Węgiel
13.04 (śr)
Jastrzębski Węgiel
2
:
3
TREFL Gdańsk
11.04 (pon)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2
:
3
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Asseco Resovia Rzeszów 2 2 0 6:0 6
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 2 0 6:1 6
3 PSG Stal Nysa 2 2 0 6:1 6
4 Jastrzębski Węgiel 2 2 0 6:1 6
5 Aluron CMC Warta Zawiercie 2 2 0 6:2 5
6 PGE Skra Bełchatów 2 1 1 5:3 4
7 TREFL GDAŃSK 2 1 1 4:3 3
8 Ślepsk Malow Suwałki 2 1 1 4:4 3
9 GKS Katowice 2 1 1 3:4 3
10 Cuprum Lubin 2 1 1 3:4 3
11 Cerrad Enea Czarni Radom 2 1 1 3:5 2
12 LUK Lublin 2 0 2 2:6 1
13 Indykpol AZS Olsztyn 2 0 2 2:6 0
14 BBTS Bielsko-Biała 2 0 2 1:6 0
15 Projekt Warszawa 2 0 2 1:6 0
16 Barkom Każany Lwów 2 0 2 0:6 0

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Osiem najlepszych drużyn awansuje do play-off. Szesnasta, ostatnia ekipa fazy zasadniczej spadnie do 1. Ligi.

Wyniki 2 kolejki:

  • Ślepsk Malow Suwałki - TREFL GDAŃSK 3:1 (26:24, 18:25, 29:27, 27:25)
  • GKS Katowice - Projekt Warszawa 3:1 (25:22, 20:25, 25:16, 25:19)
  • Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (21:25, 32:30, 25:20, 25:18)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)
  • Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (22:25, 18:25, 16:25)
  • arkom Każany Lwów - Asseco Resovia 0:3 (23:25, 22:25, 16:25)
  • PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)
  • Cuprum Lubin - PSG Stal Nysa 0:3 (12:25, 20:25, 17:25)
Typuj wyniki Mistrzostw Świata w Katarze!