Archiwum meczu

27.10 (śr) godz. 19:00

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka

85
:
88
TREFL Sopot
Hapoel Eilat

Czytaj o meczu

Trefl Sopot - Hapoel Eilat 85:88. Dreszczowiec w końcówce meczu koszykarzy Trefl Sopot - Hapoel Eilat 85:88. Dreszczowiec w końcówce meczu koszykarzy LIVE!

27 października 2021 (8 opinii)

Trefl Sopot przegrał u siebie z izraelskim Hapoelem Eilat 85:88 (18:24, 23:24, 21:24, 23:16) w trzecim meczu fazy grupowej FIBA...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

88%

181 typowań

x

0%

0 typowań

2

12%

24 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

24.10 (nd)
TREFL Sopot
81
:
86
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
20.10 (śr)
TREFL Sopot
90
:
81
Rilski Sportist
17.10 (nd)
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
86
:
78
TREFL Sopot
13.10 (śr)
Kijów Basket
69
:
68
TREFL Sopot
09.10 (sob)
TREFL Sopot
93
:
89
Enea Zastal BC Zielona Góra
05.10 (wt)
TREFL Sopot
80
:
85
HydroTruck Radom
01.10 (pt)
Iraklis BC
74
:
72
TREFL Sopot
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Anwil Włocławek 8 6 2 638:591 14
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 8 6 2 690:654 14
4 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
5 King Szczecin 8 5 3 705:674 13
6 TREFL SOPOT 8 4 4 679:657 12
7 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 8 4 4 644:630 12
8 Śląsk Wrocław 9 3 6 721:708 12
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
10 HydroTruck Radom 9 3 6 756:780 12
11 PGE Spójnia Stargard 8 4 4 624:662 12
12 Legia Warszawa 7 4 3 592:522 11
13 GTK Gliwice 8 3 5 647:661 11
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 8 2 6 589:627 10
15 MKS Dąbrowa Górnicza 8 2 6 635:715 10
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:86 (19:17, 18:13, 20:24, 15:18, d. 9:14)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 83:70 {18:23, 19:18, 18:16, 25:14)
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102:60 (25:13, 26:14, 25:10, 26:23)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96:92 (33:22, 24:23, 24:21, 15:26)
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 73:76 (14:15, 25:25, 19:19, 15:17)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 80:89 (15:18, 18:23, 19:21, 28:27)