• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

03.11 (śr) godz. 19:00

Miejsce: Sopot, Hala 100-lecia

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka

65
:
66
TREFL Sopot
Kijów Basket

Czytaj o meczu

Trefl Sopot - Kijów Basket 65:66. Zadecydował rzut w ostatniej sekundzie Trefl Sopot - Kijów Basket 65:66. Zadecydował rzut w ostatniej sekundzie LIVE!

3 listopada 2021 (30 opinii)

Trefl Sopot przegrał w hali 100-lecia z zespołem Kijów Basket 65:66 (22:10, 12:16, 16:23, 15:17) w 4. kolejce fazy grupowej...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

91%

195 typowań

x

0%

0 typowań

2

9%

19 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

30.10 (sob)
Śląsk Wrocław
77
:
67
TREFL Sopot
27.10 (śr)
TREFL Sopot
85
:
88
Hapoel Eilat
24.10 (nd)
TREFL Sopot
81
:
86
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
20.10 (śr)
TREFL Sopot
90
:
81
Rilski Sportist
17.10 (nd)
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
86
:
78
TREFL Sopot
13.10 (śr)
Kijów Basket
69
:
68
TREFL Sopot
09.10 (sob)
TREFL Sopot
93
:
89
Enea Zastal BC Zielona Góra
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 9 7 2 728:677 16
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 9 7 2 743:696 16
3 Twarde Pierniki Toruń 9 7 2 780:767 16
4 King Szczecin 9 6 3 797:751 15
5 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 9 6 3 788:759 15
6 WKS Śląsk Wrocław 10 4 6 798:775 14
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 9 5 4 793:775 14
8 PGE Spójnia Stargard 9 5 4 721:744 14
9 Legia Warszawa 8 5 3 675:598 13
10 TREFL SOPOT 9 4 5 746:734 13
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 9 4 5 720:713 13
12 HydroTruck Radom 10 3 7 841:871 13
13 GTK Gliwice 9 3 6 729:763 12
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 9 2 7 671:724 11
15 MKS Dąbrowa Górnicza 9 2 7 721:805 11
16 ASSECO ARKA GDYNIA 8 2 6 563:662 10

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 9 kolejki:

  • Śląsk Wrocław - TREFL SOPOT 77:67 (14:20, 19:18, 26:21, 18:8)
  • HydroTruck Radom - ASSECO ARKA GDYNIA 85:91 (18:18, 26:26, 25:23, 24:16)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - GTK Gliwice 102:82 (31:23, 29:19, 19:26, 23:14)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 82:97 (17:18, 17:21, 26:25, 22:33)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 76:83 (14:23, 16:16, 27:20, 19:24)
  • Twarde Pierniki Toruń - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 105:98 (21:23, 28:25, 29:26, 27:24)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin 77:92 (16:26, 22:27, 24:15, 15:24)
  • Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 90:86 (15:2, 20:24, 28:19, 27:19)