• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

06.08 (sob) godz. 13:00

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: piłka nożna (III liga)

3
:
1
Unia Swarzędz
BAŁTYK Gdynia

Czytaj o meczu

Unia Swarzędz - Bałtyk Gdynia 3:1. Porażka z beniaminkiem na otwarcie sezonu Unia Swarzędz - Bałtyk Gdynia 3:1. Porażka z beniaminkiem na otwarcie sezonu

6 sierpnia 2022 (84 opinie)

Bałtyk Gdynia przegrał na wyjeździe z Unią Swarzędz 1:3 (0:1) w meczu 1. kolejki III ligi grupy drugiej. Honorową bramkę dla...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

72%

153 typowania

x

13%

27 typowań

2

15%

32 typowania

Trójmiejskie drużyny

Ostatnie wyniki: Bałtyk Gdynia

22.06 (śr)
JAGUAR Gdańsk
3
:
4
BAŁTYK Gdynia
18.06 (sob)
BAŁTYK Gdynia
1
:
2
Jarota Jarocin
11.06 (sob)
Zawisza Bydgoszcz
4
:
1
BAŁTYK Gdynia
04.06 (sob)
Unia Janikowo
3
:
0
BAŁTYK Gdynia
28.05 (sob)
BAŁTYK Gdynia
2
:
1
Kluczevia Stargard
22.05 (nd)
Świt Skolwin
0
:
0
BAŁTYK Gdynia
14.05 (sob)
BAŁTYK Gdynia
0
:
0
Stolem Gniewino
zobacz więcej »

Tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Świt Skolwin 1 1 0 0 6:0 3
2 Olimpia Grudziądz 1 1 0 0 4:0 3
3 Błękitni Stargard 1 1 0 0 5:2 3
4 Sokół Kleczew 1 1 0 0 4:1 3
5 Zawisza Bydgoszcz 1 1 0 0 3:1 3
6 Unia Swarzędz 1 1 0 0 3:1 3
7 Pogoń II Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
8 Cartusia Kartuzy 1 1 0 0 1:0 3
9 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0 1 0 1:1 1
9 KP Starogard Gdański 1 0 1 0 1:1 1
11 Unia Solec Kujawski 1 0 0 1 0:1 0
12 Vineta Wolin 1 0 0 1 1:3 0
12 BAŁTYK GDYNIA 1 0 0 1 1:3 0
14 Jarota Jarocin 1 0 0 1 0:2 0
15 GEDANIA GDAŃSK 1 0 0 1 2:5 0
16 Unia Janikowo 1 0 0 1 1:4 0
17 Stolem Gniewino 1 0 0 1 0:4 0
18 Polonia Środa Wielkopolska 1 0 0 1 0:6 0

Wyniki 1 kolejki:

  • GEDANIA GDAŃSK - Błękitni Stargard 2:5 (0:2)
  • Unia Swarzędz - BAŁTYK GDYNIA 3:1 (1:0)
  • Świt Skolwin - Polonia Środa Wielkopolska 6:0 (3:0)
  • Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0:4 (0:2)
  • Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1:3 (0:1)
  • Unia Solec Kujawski - Cartusia Kartuzy 0:1 (0:1)
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 1:1 (1:0)
  • Sokół Kleczew - Unia Janikowo 4:1 (3:1)
  • Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 0:2 (0:0)