Aktualnie do typowania

Data Kto z kim Obecne typowania
15.11 (pt)
g.18:30
GKS Katowice
:
LOTOS PKH Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
GKS Katowice
(TYP 1) 82%
Remis
(TYP X) 5%
Wygrywa
LOTOS PKH Gdańsk
(TYP 2) 13%
252 typowania
typuj!
16.11 (sob)
g.14:00
LECHIA Gdańsk
:
OGNIWO Sopot
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 12%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 87%
202 typowania
typuj!
16.11 (sob)
g.17:00
Kotwica Kołobrzeg
:
BAŁTYK Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Kotwica Kołobrzeg
(TYP 1) 89%
Remis
(TYP X) 6%
Wygrywa
BAŁTYK Gdynia
(TYP 2) 5%
260 typowań
typuj!
16.11 (sob)
g.17:30
TREFL Sopot
:
Start Lublin
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 96%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Start Lublin
(TYP 2) 4%
223 typowania
typuj!
17.11 (nd)
g.13:00
Budowlani Lublin
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Budowlani Lublin
(TYP 1) 80%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 20%
169 typowań
typuj!
17.11 (nd)
g.13:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
:
Grupa Azoty Tarnów
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 87%
Remis
(TYP X) 2%
Wygrywa
Grupa Azoty Tarnów
(TYP 2) 11%
198 typowań
typuj!
17.11 (nd)
g.14:45
TREFL Gdańsk
:
Indykpol AZS Olsztyn
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 93%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Indykpol AZS Olsztyn
(TYP 2) 7%
188 typowań
typuj!
17.11 (nd)
g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk
:
Podhale Nowy Targ
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LOTOS PKH Gdańsk
(TYP 1) 83%
Remis
(TYP X) 3%
Wygrywa
Podhale Nowy Targ
(TYP 2) 14%
190 typowań
typuj!
17.11 (nd)
g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia
:
Legia Warszawa
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 98%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Legia Warszawa
(TYP 2) 2%
203 typowania
typuj!
19.11 (wt)
g.18:00
JKH GKS Jastrzębie
:
LOTOS PKH Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
JKH GKS Jastrzębie
(TYP 1) 93%
Remis
(TYP X) 2%
Wygrywa
LOTOS PKH Gdańsk
(TYP 2) 5%
173 typowania
typuj!
20.11 (śr)
g.20:00
ASSECO ARKA Gdynia
:
Buducnost Podgorica
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 92%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Buducnost Podgorica
(TYP 2) 8%
148 typowań
typuj!
21.11 (czw)
g.18:00
Energa Toruń
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
Energa Toruń
(TYP 1) 3%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 97%
78 typowań
typuj!
22.11 (pt)
g.18:00
Podhale Nowy Targ
:
LOTOS PKH Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Podhale Nowy Targ
(TYP 1) 75%
Remis
(TYP X) 10%
Wygrywa
LOTOS PKH Gdańsk
(TYP 2) 15%
65 typowań
typuj!
23.11 (sob)
g.13:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
:
MMTS Kwidzyn
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 58%
Remis
(TYP X) 2%
Wygrywa
MMTS Kwidzyn
(TYP 2) 40%
96 typowań
typuj!
23.11 (sob)
g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański
:
Ślęza Wrocław
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 1) 6%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 2) 94%
146 typowań
typuj!
23.11 (sob)
g.17:00
ARKA Gdynia
:
Wisła Kraków
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 93%
Remis
(TYP X) 3%
Wygrywa
Wisła Kraków
(TYP 2) 4%
95 typowań
typuj!
23.11 (sob)
g.17:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
:
DGT POLITECHNIKA Gdańska
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
(TYP 1) 91%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
DGT POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 2) 9%
120 typowań
typuj!
23.11 (sob)
g.17:30
Enea Astoria Bydgoszcz
:
ASSECO ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Enea Astoria Bydgoszcz
(TYP 1) 5%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 94%
121 typowań
typuj!
23.11 (sob)
g.19:30
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
:
TREFL Sopot
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
(TYP 1) 14%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 86%
116 typowań
typuj!
23.11 (sob)
g.20:00
LECHIA Gdańsk
:
ŁKS Łódź
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 90%
Remis
(TYP X) 5%
Wygrywa
ŁKS Łódź
(TYP 2) 5%
170 typowań
typuj!
24.11 (nd)
g.15:00
Jagiellonia Białystok
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Jagiellonia Białystok
(TYP 1) 71%
Remis
(TYP X) 15%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 14%
180 typowań
typuj! LIVE!
24.11 (nd)
g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk
:
JKH GKS Jastrzębie
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LOTOS PKH Gdańsk
(TYP 1) 16%
Remis
(TYP X) 6%
Wygrywa
JKH GKS Jastrzębie
(TYP 2) 78%
51 typowań
typuj!
24.11 (nd)
g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk
:
JKH GKS Jastrzębie
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LOTOS PKH Gdańsk
(TYP 1) 20%
Remis
(TYP X) 13%
Wygrywa
JKH GKS Jastrzębie
(TYP 2) 67%
51 typowań
typuj!
24.11 (nd)
g.17:30
Cuprum Lubin
:
TREFL Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Cuprum Lubin
(TYP 1) 8%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 92%
52 typowania
typuj!
26.11 (wt)
g.18:30
Energa Toruń
:
LOTOS PKH Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Energa Toruń
(TYP 1) 6%
Remis
(TYP X) 5%
Wygrywa
LOTOS PKH Gdańsk
(TYP 2) 89%
47 typowań
typuj!
27.11 (śr)
g.18:00
Zagłębie Lubin
:
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
Zagłębie Lubin
(TYP 1) 95%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 4%
85 typowań
typuj!
28.11 (czw)
g.17:30
Stelmet Enea BC Zielona Góra
:
ASSECO ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Stelmet Enea BC Zielona Góra
(TYP 1) 91%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 9%
46 typowań
typuj!
28.11 (czw)
g.18:00
Sopron Basket
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Sopron Basket
(TYP 1) 81%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 19%
124 typowania
typuj!
29.11 (pt)
g.19:00
Naprzód Janów
:
LOTOS PKH Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Naprzód Janów
(TYP 1) 0%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
LOTOS PKH Gdańsk
(TYP 2) 100%
51 typowań
typuj!
30.11 (sob)
g.15:00
ARKA Gdynia
:
Pogoń Szczecin
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 20%
Remis
(TYP X) 22%
Wygrywa
Pogoń Szczecin
(TYP 2) 58%
114 typowań
typuj!
30.11 (sob)
g.16:00
POLITECHNIKA Gdańska
:
CosimusMed Widzew Łódź
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 1) 95%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
CosimusMed Widzew Łódź
(TYP 2) 5%
132 typowania
typuj!
30.11 (sob)
g.17:30
TREFL Sopot
:
Polski Cukier Toruń
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 30%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Polski Cukier Toruń
(TYP 2) 70%
53 typowania
typuj!
30.11 (sob)
g.19:00
Enea AZS Poznań
:
AZS Uniwersytet Gdański
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Enea AZS Poznań
(TYP 1) 63%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 2) 36%
117 typowań
typuj!
01.12 (nd)
g.17:00
Ślęza Wrocław
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 1) 30%
Remis
(TYP X) 2%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 68%
69 typowań
typuj!
01.12 (nd)
g.17:30
Wisła Kraków
:
LECHIA Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Wisła Kraków
(TYP 1) 6%
Remis
(TYP X) 20%
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 2) 74%
109 typowań
typuj!
05.12 (czw)
g.20:00
Lyon Asvel
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Lyon Asvel
(TYP 1) 79%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 21%
107 typowań
typuj!
06.12 (pt)
g.18:00
Korona Kielce
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Korona Kielce
(TYP 1) 39%
Remis
(TYP X) 32%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 29%
94 typowania
typuj!
06.12 (pt)
g.20:00
LECHIA Gdańsk
:
Wisła Płock
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 74%
Remis
(TYP X) 17%
Wygrywa
Wisła Płock
(TYP 2) 9%
95 typowań
typuj!
07.12 (sob)
g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański
:
Artego Bydgoszcz
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 1) 5%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Artego Bydgoszcz
(TYP 2) 95%
105 typowań
typuj!
07.12 (sob)
g.17:00
DGT Politechnika Gdańska
:
Wisła Kraków
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
DGT Politechnika Gdańska
(TYP 1) 6%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
Wisła Kraków
(TYP 2) 93%
101 typowań
typuj!
08.12 (nd)
g.17:00
ARKA Gdynia
:
Enea AZS Poznań
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 100%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Enea AZS Poznań
(TYP 2) 0%
40 typowań
typuj!
11.12 (śr)
g.18:00
ARKA Gdynia
:
Dynamo Kursk
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 19%
Remis
(TYP X) 2%
Wygrywa
Dynamo Kursk
(TYP 2) 79%
98 typowań
typuj!
11.12 (śr)
g.18:30
Wisła Kraków
:
AZS Uniwersytet Gdański
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Wisła Kraków
(TYP 1) 95%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 2) 5%
110 typowań
typuj!
11.12 (śr)
g.20:00
ASSECO ARKA Gdynia
:
Dolomiti Energa Trento
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 30%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Dolomiti Energa Trento
(TYP 2) 70%
81 typowań
typuj!
13.12 (pt)
g.18:00
ARKA Gdynia
:
Zagłębie Lubin
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 45%
Remis
(TYP X) 25%
Wygrywa
Zagłębie Lubin
(TYP 2) 30%
77 typowań
typuj!
14.12 (sob)
g.16:00
DGT Politechnika Gdańska
:
Ślęza Wrocław
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
DGT Politechnika Gdańska
(TYP 1) 9%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 2) 91%
106 typowań
typuj!
14.12 (sob)
g.18:00
Katarzynki Toruń
:
AZS Uniwersytet Gdański
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
Katarzynki Toruń
(TYP 1) 86%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 2) 14%
35 typowań
typuj!
14.12 (sob)
g.19:10
Artego Bydgoszcz
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
Artego Bydgoszcz
(TYP 1) 44%
Remis
(TYP X) 3%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 53%
34 typowania
typuj!
15.12 (nd)
g.17:30
Jagiellonia Białystok
:
LECHIA Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Jagiellonia Białystok
(TYP 1) 40%
Remis
(TYP X) 29%
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 2) 31%
75 typowań
typuj!
18.12 (śr)
g.18:00
Galatasaray Stambuł
:
ASSECO ARKA Gdynia
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
Galatasaray Stambuł
(TYP 1) 93%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 7%
88 typowań
typuj!
19.12 (czw)
g.20:30
Lech Poznań
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Lech Poznań
(TYP 1) 79%
Remis
(TYP X) 18%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 3%
78 typowań
typuj!
21.12 (sob)
g.15:00
LECHIA Gdańsk
:
Raków Częstochowa
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 94%
Remis
(TYP X) 4%
Wygrywa
Raków Częstochowa
(TYP 2) 2%
81 typowań
typuj!