• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Bogdan Oliferchuk

Bogdan Oliferchuk (były zawodnik)

Dane:
ur:
1990
wzrost:
190
Informacje dodatkowe:

pozycja: rozgrywający
narodowość: Ukraina
poprzedni klub: Nielba Wągrowiec
W Spójni Gdynia w latach 2015-18

Wykres ocen w kolejnych meczach

Sezon: Wykres wg:
Średnie oceny w kolejnych meczach sezonu

Oceny w kolejnych meczach

18.10 (śro)
g.19:00
czytaj artykul
SPÓJNIA Gdynia
KPR Legionowo
ocena
1.41 (17 ocen)
14.10 (sob)
g.18:30
czytaj artykul
MKS Kalisz
SPÓJNIA GDYNIA
ocena
1.56 (18 ocen)
30.09 (sob)
g.14:00
czytaj artykul
SPÓJNIA Gdynia
Sandra Spa Pogoń Szczecin
ocena
2.63 (19 ocen)
23.09 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
Chrobry Głogów
SPÓJNIA GDYNIA
ocena
1.63 (16 ocen)
09.09 (sob)
g.19:00
czytaj artykul
SPÓJNIA Gdynia
Górnik Zabrze
ocena
2.00 (20 ocen)
02.09 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
Orlen Wisła Płock
SPÓJNIA GDYNIA
ocena
2.50 (12 ocen)

Arka Gdynia - ręczna m.

Zespół został zlikwidowany po zakończeniu
sezonu 2018/2019

Barwy klubowe:
żółto-niebieskie

Adres:
ul. Chwaszczyńska 188
81-571 Gdynia 
Oficjalny serwis www:
www.spojniagdynia.pl

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Corotop Gwardia Opole 31 10 13 2 16 843:886 38
10 Grupa Azoty Unia Tarnów 31 11 1 1 18 815:922 36
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 31 11 0 2 18 925:953 35
12 Piotrkowianin 31 10 1 0 20 825:953 32
13 Zagłębie Lubin 31 7 3 1 19 824:946 28
14 Zepter Legionowo 31 4 0 2 24 830:978 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 31 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Zepter Legionowo 38:30 (16:15)
  • Corotop Gwardia Opole - Grupa Azoty Unia Tarnów 34:30 (16:11)
  • Piotrkowianin - Zagłębie Lubin 27:26 (15:13)

Najczęściej czytane