Klasyfikacja punktowa

1. Radosław Dymkowski 535 pkt.
2. Lidia J 524 pkt.
3. Sławek Surkont 516 pkt.
4. Miś Brązuś 511 pkt.
5. Marcin Dymkowski 510 pkt.

więcej »

Klasyfikacja skuteczności

1. Jakub Węgrzynowski 82.6%
2. Mrs Margo 79.5%
3. Magdalena Urbanek 78.5%
4. Arkadiusz Grzegorczyk 77.2%
5. Natalia Kaczmarek 76.7%

więcej »

Trofea za listopad 2020:

1.
Piotr Fritza
15 pkt.
2.
Tomasz Chrostowski
12 pkt.
3.
Waldemar Niklas
10 pkt.
4.
Damian Łupiński
8 pkt.
5.
Mietek Hewelt
7 pkt.

więcej »

Największa niespodzianka

termin meczu: 25 listopada 2020 godz. 19:30

TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 28 : 33 Piotrkowianin
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 94%[205]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Piotrkowianin
(TYP 2) 5%[12]
więcej »

Aktualnie do typowania

Data Kto z kim Obecne typowania
02.12 (śr)
g.18:00
CTL Zagłębie Sosnowiec
:
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
CTL Zagłębie Sosnowiec
(TYP 1) 63%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 2) 37%
160 typowań
typuj!
02.12 (śr)
g.19:30
Grupa Azoty Tarnów
:
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Grupa Azoty Tarnów
(TYP 1) 74%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 25%
172 typowania
typuj!
02.12 (śr)
g.20:30
ARKA Gdynia
:
Korona Kielce
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 82%
Remis
(TYP X) 13%
Wygrywa
Korona Kielce
(TYP 2) 5%
211 typowań
typuj! LIVE!
03.12 (czw)
g.15:00
Fenerbahce Stambuł
:
VBW ARKA Gdynia
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
Fenerbahce Stambuł
(TYP 1) 97%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 2) 3%
154 typowania
typuj!
03.12 (czw)
g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia
:
MKS Dąbrowa Górnicza
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 100%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
MKS Dąbrowa Górnicza
(TYP 2) 0%
156 typowań
typuj!
04.12 (pt)
g.18:00
VBW ARKA Gdynia
:
ZVVZ USK Praga
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 1) 93%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
ZVVZ USK Praga
(TYP 2) 7%
126 typowań
typuj!
04.12 (pt)
g.18:30
STOCZNIOWIEC Gdańsk
:
Tauron Podhale Nowy Targ
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
STOCZNIOWIEC Gdańsk
(TYP 1) 4%
Remis
(TYP X) 2%
Wygrywa
Tauron Podhale Nowy Targ
(TYP 2) 94%
158 typowań
typuj!
05.12 (sob)
g.13:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
:
Orlen Wisła Płock
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 1%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Orlen Wisła Płock
(TYP 2) 99%
142 typowania
typuj!
05.12 (sob)
g.17:00
CTL Zagłębie Sosnowiec
:
GTK Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
CTL Zagłębie Sosnowiec
(TYP 1) 83%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
GTK Gdynia
(TYP 2) 16%
131 typowań
typuj!
05.12 (sob)
g.17:30
Cuprum Lublin
:
TREFL Gdańsk
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
Cuprum Lublin
(TYP 1) 3%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 97%
88 typowań
typuj!