Klasyfikacja punktowa

1. Janusz Gawlik 211 pkt.
2. Marek Węgrzynowski 208 pkt.
3. Barbara Werner 208 pkt.
4. Sławek Surkont 205 pkt.
5. Bartosz Borkowski 205 pkt.

więcej »

Klasyfikacja skuteczności

1. Magdalena Urbanek 77.5%
2. Jakub Węgrzynowski 77.1%
3. Małgorzata Surkont 76.7%
4. Mrs Margo 75.7%
5. Natalia Kaczmarek 74.6%

więcej »

Trofea za luty 2019:

1.
Sufcia Jagularownia
15 pkt.
2.
Grzegorz Szustkiewicz
12 pkt.
3.
Janusz Bereziuk
10 pkt.
4.
Barbara Werner
8 pkt.
5.
Andrzej Białasz
7 pkt.

więcej »

Największa niespodzianka

termin meczu: 23 marca 2019 godz. 17:30

TREFL Gdańsk 2 : 3 MKS Będzin
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 99%[298]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
MKS Będzin
(TYP 2) 1%[2]
więcej »

Aktualnie do typowania

Data Kto z kim Obecne typowania
27.03 (śr)
g.18:00
ARKA Gdynia
:
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 98%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
(TYP 2) 1%
244 typowania
typuj!
27.03 (śr)
g.19:00
Ostrovia
:
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Ostrovia
(TYP 1) 21%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 2) 79%
216 typowań
typuj!
28.03 (czw)
g.18:00
ARKA Gdynia
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 5%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 94%
212 typowań
typuj!
29.03 (pt)
g.17:00
BAŁTYK Gdynia
:
Chemik Bydgoszcz
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
BAŁTYK Gdynia
(TYP 1) 96%
Remis
(TYP X) 3%
Wygrywa
Chemik Bydgoszcz
(TYP 2) 1%
221 typowań
typuj!
29.03 (pt)
g.20:30
LECHIA Gdańsk
:
Piast Gliwice
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 78%
Remis
(TYP X) 14%
Wygrywa
Piast Gliwice
(TYP 2) 8%
356 typowań
typuj! LIVE!
30.03 (sob)
g.17:00
TREFL Sopot
:
Polpharma Starogard Gdański
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 67%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
Polpharma Starogard Gdański
(TYP 2) 32%
204 typowania
typuj!
30.03 (sob)
g.17:30
Indykpol AZS Olsztyn
:
TREFL Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Indykpol AZS Olsztyn
(TYP 1) 79%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 21%
14 typowań
typuj!
30.03 (sob)
g.18:00
ARKA Gdynia
:
Śląsk Wrocław
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 51%
Remis
(TYP X) 21%
Wygrywa
Śląsk Wrocław
(TYP 2) 28%
248 typowań
typuj! LIVE!
30.03 (sob)
g.19:10
Widzew Łódź
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
Widzew Łódź
(TYP 1) 5%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 94%
220 typowań
typuj!
30.03 (sob)
g.19:10
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
:
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 1) 8%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
(TYP 2) 91%
184 typowania
typuj!