• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Sergiusz Dworaczek

Sergiusz Dworaczek (były zawodnik)

Dane:
ur:
1997
wzrost:
198
ocena z sezonu:
2.83 (60 ocen)
Informacje dodatkowe:

pozycja: kołowy
poprzedni klub: Warmia Traveland Olsztyn
w sezonie 2018/19 użyczony do I-ligowego Sokoła Kościerzyna, wrócił do zespołu Arki w kwietniu 2019 na rundę play-out

Wykres ocen w kolejnych meczach

Sezon: Wykres wg:
Średnie oceny w kolejnych meczach sezonu

Oceny w kolejnych meczach

22.05 (śro)
g.18:30
czytaj artykul
Energa Wybrzeże Gdańsk
26:26 karne 4:2
Arka Gdynia
ocena
1.38 (8 ocen)
18.05 (sob)
g.16:00
czytaj artykul
ARKA Gdynia
Energa MKS Kalisz
ocena
2.11 (9 ocen)
05.05 (nd)
g.16:00
czytaj artykul
ARKA Gdynia
Zagłębie Lubin
ocena
2.78 (9 ocen)
24.04 (śro)
g.19:00
czytaj artykul
Stal Mielec
ARKA Gdynia
ocena
3.57 (14 ocen)
20.04 (sob)
g.16:00
czytaj artykul
ARKA Gdynia
Sandra Spa Pogoń Szczecin
ocena
3.21 (14 ocen)
17.04 (śro)
g.19:00
czytaj artykul
Zagłębie Lubin
ARKA Gdynia
ocena
3.33 (6 ocen)

Arka Gdynia - ręczna m.

Zespół został zlikwidowany po zakończeniu
sezonu 2018/2019

Barwy klubowe:
żółto-niebieskie

Adres:
ul. Chwaszczyńska 188
81-571 Gdynia 
Oficjalny serwis www:
www.spojniagdynia.pl

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Grupa Azoty Unia Tarnów 29 10 1 1 17 757:861 33
10 Corotop Gwardia Opole 28 8 3 2 15 755:802 32
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 9 0 2 18 850:887 29
11 Piotrkowianin 29 9 1 0 19 772:900 29
12 Zagłębie Lubin 28 6 3 1 17 734:855 25
14 Zepter Legionowo 29 4 0 2 22 773:911 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 29 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 25:33 (14:15)
  • Piotrkowianin - Zepter Legionowo 28:27 (18:13)
  • niedziela
  • Corotop Gwardia Opole - Zagłębie Lubin
  • play-off
  • KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce 22:30 (10:11)
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane