Wiadomości

stat

Gdynia poruszona rekreacyjnie

Łączone zajęcia z biegania, jazdy na rowerze i nordic walkingu odbywać się będą w wybrane wtorki w różnych dzielnicach Gdyni. Pomiędzy tymi spotkaniami prowadzone będą wykłady dotyczące odpowiedniego przygotowania do treningów.
Łączone zajęcia z biegania, jazdy na rowerze i nordic walkingu odbywać się będą w wybrane wtorki w różnych dzielnicach Gdyni. Pomiędzy tymi spotkaniami prowadzone będą wykłady dotyczące odpowiedniego przygotowania do treningów. fot. P. Filipowicz

Miłośnicy biegania, jazdy na rowerze oraz nordic walkingu spotkali się po raz pierwszy na wspólnym treningu w ramach akcji "Gdyńskie Poruszenie". Pod okiem profesjonalnych trenerów wspólnie wypróbowali swych sił na ścieżce rowerowej, znajdującej się w okolicy Babich Dołów. Do 3 grudnia podobne zajęcia w różnych lokalizacjach odbywać się będą w wybrane wtorki o godzinie 18:00.fot. P. Filipowicz
Gdynianie, którzy na wspólny wysiłek i uwalnianie endorfin stawili się na inauguracyjne spotkanie, zostali przywitani przez dyrektora Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marka Łucyka, który wręczył pamiątkowe koszulki i gadżety sportowe pierwszym osobom, które zgłosiły swój udział w treningu.

Przybyli gdynianie podzielili się na trzy grupy - część poszła, inni pobiegli a reszta pojechała ze swoim instruktorem, aby dowiedzieć się więcej o dyscyplinie, którą rekreacyjnie uprawiają na co dzień.

Oprócz zajęć sportowych, uczestnicy akcji mieli możliwość skorzystania z darmowego serwisu rowerowego sklepu Intersport. Następny trening odbędzie się 23 kwietnia w Cisowej. Organizatorzy zamierzają prowadzić zajęcia w różnych dzielnicach Gdyni by zaktywizować jak największą ilość mieszkańców.

Pomiędzy treningami odbywać się będą także bezpłatne spotkania, podczas których będzie można wzbogacić swoją wiedzę dotyczącą odpowiedniego przygotowania do treningów.

Akcję promują znani gdynianie: aktorzy Anna Przybylska i Joachim Lamża, Michał Adamczyk, dziennikarz i prezenter serwisów informacyjnych TVP oraz gdyńskie cheerleaderki.

Inauguracyjny trening "Gdyńskiego poruszenia"

Inauguracyjny trening "Gdyńskiego poruszenia"Wspólne zdjęcie uczestników pierwszego treningu.
Wspólne zdjęcie uczestników pierwszego treningu. fot. P. Filipowicz


Opinie (9) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane