Checz Cup 2004

7 stycznia 2004 (artykuł sprzed 20 lat)
Zaledwie trzy drużyny zdołały wyjść z kompletem punktów z dwóch pierwszej kolejki rozgrywek halowych piłkarzy Checz Cup 2004. Największą huśtawkę formy zaprezentował Spartans. Na inaugurację przegrał 1:10, by w drugim podejściu zwyciężyć... 18:3! Mirosław Meller został od razu współliderem klasyfikacji najskuteczniejszych. Taki snajper przydałby się Elektrykowi, który jako jedyny nie zdobył jeszcze gola.

Już w drugiej serii gier gorycz przegranej przełknęli obrońcy tytułów. Auto Darex kroku Obłużu dotrzymał tylko do przerwy. Jeszcze większej zadyszki w drugiej połowie doznał zespół Armet Bis, który rozpoczął ją prowadzeniem 1:0, a skończył inkasując cztery bramki bez własnych zysków. Niespodziewanie pojedynkiem do jednej bramki było spotkanie Bisa z Andreksem.

Wyniki drugiej kolejki:
Opec - Armet Bis 4:1 (0:1). Bramki: Łukasz Knioch 2, Tadeusz Miłosz, Jacek Romanowski - Dariusz Pyś.
Elektryk - MZS 69 0:10 (0:4). Michał Dziekan 2, Zbigniew Figura 2, Jarosław Bieliński 2, Piotr Tusk, Roland Kazubowski, Maciej Chmieliński, Robert Perzewski.
Andrex - Bis 2:7 (1:3). Tomasz Nowacki, Mariusz Łukowski - Artur Rosiński 3, Bartłomiej Behmke, Marek Jakusz, Krzysztof Maszota, Piotr Butkiewicz.
Spartans - Expres 18:3 (9:1). Meller 5, Sławomir Żyłan 4,
Sławomir Czajkowski 3, Bartosz Bona 2, Adam Staniszewski 2, Krzysztof Horzela, Marcin Formela - Tomasz Witkowski, Mariusz Stasiewiski, Tomasz Badzimierowski.
Auto Darex - Obłuże 3:6 (2:2). Mariusz Abraham 2, Tomasz Samp - Daniel Kolenda 3, Jo Harper, Daniel Piątkowski, Konrad Urbaniak.
Arex - Pocztex 6:2 (2:1). Rafał Mitianiec 3, Czesław Miller 2, Sebastian Kurdziel - Arkadiusz Cudzik, Piotr Rutkowski.

1. MZS 69 2 6 17:5
2. Bis 2 6 11:4
3. Arex 2 6 11:5
4. Spartans 2 3 19:13
5. Auto Darex 2 3 11:6
6. Obłuże 2 3 8:7
7. Opec 2 3 7:6
8. Armet Bis 2 3 8:10