• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Szczypiornistki Vistalu w reprezentacji Polski

jag.
9 września 2013 (artykuł sprzed 10 lat) 
18-letnia Katarzyna Janiszewska pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski seniorek. 18-letnia Katarzyna Janiszewska pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski seniorek.

Cztery piłkarki ręczne Vistalu znalazły się na liście powołań na konsultację seniorskiej reprezentacji Polski. Debiutantką w tym gronie jest 18-letnia Katarzyna Janiszewska. Natomiast ze wszystkimi gdyńskimi szczypiornistkami kibice będą mogli spotkać się już 13 września o godzinie 19:00 w klubie U7.VISTAL GROMI NA INAUGURACJĘ

Najważniejszą imprezą roku będą mistrzostwa świata. Polki zagrają w finałach po raz pierwszy od 6 lat. Kim Rasmussen wykorzystuje każdą okazję, aby spotkać się z kadrowiczkami. Od 22 do 24 września duński selekcjoner biało-czerwonych zaprosił podopieczne na konsultację szkoleniową do Pruszkowa. Na liście 25 zawodniczek znalazły się 4 gdynianki.

Miejsce w kadrze utrzymała Patrycja Kulwińska, która występowała również w zwycięskim play-off przeciwko Szwedkom. Selekcjoner nie zapomniał również o Iwonie Niedźwiedź, która była powołana na czerwcowe mecze, ale nie zagrała w nich z powodu kontuzji. Także Aleksandra Zych seniorski debiut ma już za sobą.

GDYNIANKI PRZYŁOŻYŁY RĘKĘ DO AWANSU

Największą niespodzianką na liście gdyńskich powołań jest obecność Katarzyny Janiszewskiej. To zaledwie 18-letnia skrzydłowa, która właśnie rozpoczyna drugi sezon w ekstraklasie, a nawet w klubie nie jest podstawową zawodniczką. Widać, że i Rasmussen dopatrzył się wielkiego talentu w mierzącej 166 centymetrów, o której mówili szkoleniowcy, którzy prowadzili Janiszewską w grupach młodzieżowych.

Pełna lista powołanych
Kulwińska Patrycja, Niedźwiedź Iwona, Zych Aleksandra, Janiszewska Katarzyna (wszystkie Vistal Gdynia), Maliczkiewicz Monika, Pielesz Klaudia, Paluch Aleksandra, Semeniuk-Olchawa Karolina, Jochymek Agnieszka (wszystkie Zagłębie Lubin), Gawlik Weronika, Wojtas Alina, Gęga Marta (wszystkie MKS Lublin), Grzyb Kinga, Koniuszaniec Katarzyna (obie Start Elbląg), Stachowska Monika, Stasiak Małgorzata (obie Pogoń Szczecin), Czarna Izabela, Borkowska Justyna (obie Firmus AZS Politechnika Koszalińska), Kordowiecka Weronika (Wilanowia Warszawa), Sarnecka Karolina (Kusy Kraków), Migała Monika (Ruch Chorzów), Kudłacz Karolina, Szwed-Orneborg Karolina (obie HC Lipsk, Niemcy), Mikszto Patrycja (SV Union Halle-Neustadt, Niemcy), Dybul Bogna (SVG Celle, Niemcy)


Kadrowiczki, a także pozostałe gdyńskie szczypiornistki będą do dyspozycji kibiców 13 września o godzinie 19 bądźcie w U7 w Gdyni. Prezentację zespołu klub zamierza połączyć z licznymi konkursami, w których nie zabraknie atrakcyjnych nagród.

Natomiast od dzisiaj można kupować bilety i karnety na mecze Vistalu. Dystrybucja prowadzona jest zarówno w siedzibie klubu (Narodowy Stadion Rugby, piętro 1, pokój nr 3) w godzinach od 09.00 - 15.00 oraz na stronie internetowej http://hswgdynia.kupbilety.pl.

Ceny biletów:
Bilet normalny - 10 zł
Bilet ulgowy - 5 zł
Bilet rodzinny 1+1 (jedna osoba dorosła + dziecko do 13 roku życia) - 11 zł
Bilet rodzinny 1+2 (jedna osoba dorosła + dwójka dzieci do 13 roku życia) - 12 zł
Bilet rodzinny 1+3 (jedna osoba dorosła + trójka dzieci do 13 roku życia) - 13 zł
Bilet rodzinny 2+1 (dwie osoby dorosłe + dziecko do 13 roku życia) - 21 zł
Bilet rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe + dwójka dzieci do 13 roku życia) - 22 zł
Bilet rodzinny 2+3 (dwie osoby dorosłe + trójka dzieci do 13 roku życia) - 23 zł

Ceny karnetów na sezon zasadniczy:
Karnet normalny - 60 zł
Karnet ulgowy - 40 zł
Karnet rodzinny 1+1 (jedna osoba dorosła + dziecko do 13 roku życia) - 70 zł
Karnet rodzinny 1+2 (jedna osoba dorosła + dwójka dzieci do 13 roku życia) - 80 zł
Karnet rodzinny 1+3 (jedna osoba dorosła + trójka dzieci do 13 roku życia) - 90 zł
Karnet rodzinny 2+1 (dwie osoby dorosłe + dziecko do 13 roku życia) - 130 zł
Karnet rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe + dwójka dzieci do 13 roku życia) - 140 zł
Karnet rodzinny 2+3 (dwie osoby dorosłe + trójka dzieci do 13 roku życia) - 150 zł

Dzieci do 3 roku życia wchodzą za darmo.

Bilety oraz karnety ulgowe przysługują uczniom gimnazjum, liceum oraz studentom z ważną legitymacją oraz emerytom i rencistom.

Dla zorganizowanych grup szkolnych przygotowano specjalną promocję biletową - wstęp bezpłatny. Warunkiem skorzystania z takiej ulgi jest wcześniejszy kontakt z osobą uprawnioną z Klubu Sportowego Vistal Łączpol Gdynia.

Typowanie wyników

VISTAL Gdynia
Ruch Chorzów

Jak typowano

96% 381 typowań VISTAL Gdynia
1% 4 typowania REMIS
3% 11 typowań Ruch Chorzów

Twoje dane

jag.

Kluby sportowe

Opinie (5)

 • widać że przejęła rolę Królikowskiej

  która też w klubie nie grała a jeździła na kadrę

  • 3 4

 • (3)

  Należy się zainteresować tym, że Rasmussen cały czas ściąga na zgrupowania leworęczne i bramkarki. Akurat obecność Janiszewskiej nikogo nie dziwi! Podobnie jak Sarneckiej, czy Borkowskiej w bramce. Szkoda, że wnikliwy jag tego małego szczegółu nie zauważył.

  • 1 2

  • ale o czym jest ten post? (2)

   bo nikt nie kuma

   • 0 0

   • (1)

    Ten post jest o tym, że to nie jest meczowe zgrupowanie kadry i należy o tym informować. Razem z większością czołowych zawodniczek Rasmussen zabiera dużo młodych leworęcznych w tym Janiszewską i dużo bramkarek i tu są np panie Sarnecka i Borkowska. Więc nie ma się czym podniecać, bo od zgrupowania technicznego do grze w kadrze jeszcze bardzo daleka droga.

    • 1 0

    • chce ci sie takie glupoty pisac

     popatrz na nazwiska
     jest 25 NAJLEPSZY zawodniczek z którymi KIM łączy przyszłość

     a nie jakieś techniczne

     nie odbieraj radości dziewczynie z powołania!!!

     • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE

Najczęściej czytane