• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Grała IV liga

12 listopada 2002 (artykuł sprzed 21 lat) 

Energa Bałtyk Gdynia

GRUPA POMORSKA.
16 KOLEJKA
Flotylla Nordcoop Gdańsk - Cartusia 2:2 (1:1); Galant (1-karny), Lewandowski (67) - Młyński (30), Budziwojski (60).
Rodło Kwidzyn - Chojniczanka Chojnice 1:2 (1:1); J. Borowski (41) - A. Borowski (6), Kokosiński (82).
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Starogard 3:1 (1:1); Rosiński (32, 89), Styn (48) - Wiśniewski (10).
Gryf 95 Słupsk - Pomezania Malbork 3:0 (0:0); Moszczyński (77), Mazgis (86), Piołunkowski (89). Czerwona kartka: Cicherski (Pomezania, 80).
Kaszubia Kościerzyna - Olimpia Sztum 2:0 (1:0); Tuszkowski (25), Kugiel (70).
Kaszuby Połchowo - Pogoń Intermache Lębork 3:2 (0:1); Kaszubowski (60, 85), Pieter (90) - Kłos (8), Pietrzyk (77).
Piast Człuchów - Jantar Ustka 2:1 (0:0); Chaździak (61), Pruszak (90) - Iwan (75).
KP Sopot - Orlęta Półwysep Reda 0:0.
Wisła Tczew - Stolem Gniewino 0:0.

Mecz zaległy:
Chojniczanka Chojnice - Flotylla Nordcoop Gdańsk 2:2 (1:0); A. Borowski (10, 52) - Klimowicz (64), Chrostowski (82).
Głos Wybrzeża

Kluby sportowe

Zobacz także

Opinie

Tabela

Piłka nożna - IV liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Gryf Słupsk 29 23 3 3 80:30 72
2 Jaguar Gdańsk 29 22 1 6 82:39 67
3 Energa Bałtyk Gdynia 29 19 4 6 73:36 61
4 Grom Nowy Staw 29 17 6 6 64:36 57
5 Pomezania Malbork 29 13 10 6 69:41 49
6 Chojniczanka II Chojnice 29 14 3 12 65:55 45
7 Anioły Garczegorze 29 12 6 11 54:47 42
8 Gryf Wejherowo 29 13 3 13 59:52 42
9 Supra Kwidzyn 29 11 8 10 36:47 41
10 Radunia II Stężyca 29 11 7 11 53:56 40
11 Pogoń Lębork 29 10 9 10 54:48 39
12 Powiśle Dzierzgoń 29 8 9 12 34:44 33
13 MKS Władysławowo 28 7 9 12 42:59 30
14 Sparta Sycewice 29 6 11 12 46:65 29
15 Arka II Gdynia 29 6 7 16 43:56 25
16 Gedania II Gdańsk 29 6 4 19 43:80 22
17 GKS Kolbudy 29 4 4 21 24:81 16
18 Start Miastko 28 3 6 19 32:81 15
Po 34. kolejce awans do III ligi uzyska najlepsza drużyna. Natomiast z IV ligi spadnie od 3 do 6 drużyn w zależności od tego, ile zespołów spadnie z III ligi z regionu pomorskiego.

Wyniki 29 kolejki

  • Chojniczanka II Chojnice - JAGUAR GDAŃSK 4:3
  • GKS Kolbudy - BAŁTYK GDYNIA 1:8 (0:3)
  • Start Miastko - GEDANIA II GDAŃSK 1:1 (0:0)
  • MKS Władysławowo - ARKA II GDYNIA 4:1
  • Radunia II Stężyca - Anioły Garczegorze 3:3
  • Supra Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń 1:1
  • Pogoń Lębork - Sparta Sycewice 1:1
  • Gryf Wejherowo - Grom Nowy Staw 3:1
  • Gryf Słupsk - Pomezania Malbork 3:1

Trójmiejskie drużyny

Relacje LIVE

Najczęściej czytane