Nie dali się śniegowi

24 marca 2008 (artykuł sprzed 16 lat)
Tylko na dwóch stadionach grali piłkarze w 19. kolejce IV ligi. Zimie i śniegowi nie dano się w Gdyni i w Dzierzgoniu. Rezerwy Arki II zremisowały u siebie z Orłem Trąbki Wielkie 1:1 (1:1). W tabeli rezerwy żółto-niebieskich są na piętnastym miejscu.

Przerwa świąteczna z opóżnienem rozpoczęła się dla pięciu graczy pierwszego zespołu Arki. Zanim po mecz z Kmitą otrzymali wolne, musieli zagrać w rezerwach. I całe szczęscie, bo bez pomocy starszych kolegów gospodarzom nie udałoby się zapewne zdobyć punktu. Po kwadransie gry gola zdobył Grzegorz Niciński, a podawał Radosław Wróblewski. Po przerwie kolejna akcja tego duetu zakończyła się strzałem "Nitka" w słupek.

W drugim IV-ligowym meczu Powiśle Dzierzgoń przegrało z Orlętami Reda 0:2. Bałtyk Gdynia w Bytowie, a Lechia II Gdańsk w Rumi mają grać w nowym terminie przeloźonej kolejki, który okręg wyznaczył na 16 kwietnia.