• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Bogdan Oliferchuk

Bogdan Oliferchuk (były zawodnik)

Dane:
ur:
1990
wzrost:
190
Informacje dodatkowe:

pozycja: rozgrywający
narodowość: Ukraina
poprzedni klub: Nielba Wągrowiec
W Spójni Gdynia w latach 2015-18

Wykres ocen w kolejnych meczach

Sezon: Wykres wg:
Średnie oceny w kolejnych meczach sezonu

Oceny w kolejnych meczach

18.10 (śro)
g.19:00
czytaj artykul
SPÓJNIA Gdynia
KPR Legionowo
ocena
1.41 (17 ocen)
14.10 (sob)
g.18:30
czytaj artykul
MKS Kalisz
SPÓJNIA GDYNIA
ocena
1.56 (18 ocen)
30.09 (sob)
g.14:00
czytaj artykul
SPÓJNIA Gdynia
Sandra Spa Pogoń Szczecin
ocena
2.63 (19 ocen)
23.09 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
Chrobry Głogów
SPÓJNIA GDYNIA
ocena
1.63 (16 ocen)
09.09 (sob)
g.19:00
czytaj artykul
SPÓJNIA Gdynia
Górnik Zabrze
ocena
2.00 (20 ocen)
02.09 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
Orlen Wisła Płock
SPÓJNIA GDYNIA
ocena
2.50 (12 ocen)

Arka Gdynia - ręczna m.

Zespół został zlikwidowany po zakończeniu
sezonu 2018/2019

Barwy klubowe:
żółto-niebieskie

Adres:
ul. Chwaszczyńska 188
81-571 Gdynia 
Oficjalny serwis www:
www.spojniagdynia.pl

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Grupa Azoty Unia Tarnów 28 10 1 1 16 732:828 33
10 Corotop Gwardia Opole 28 8 3 2 15 755:802 32
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 28 8 0 2 18 817:862 26
11 Piotrkowianin 28 8 1 0 19 744:873 26
12 Zagłębie Lubin 28 6 3 1 17 734:855 25
14 Zepter Legionowo 28 4 0 2 21 746:884 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 28 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Corotop Gwardia Opole 31:29 (18:13)
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Piotrkowianin 29:21 (16:9)
  • Zagłębie Lubin - Zepter Legionowo 37:36 (14:13, karne: 4:3)
  • play-off
  • Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 40:25 (22:8)
  • KGHM Chrobry Głogów - Azoty Puławy 34:33 (19:19)
  • Orlen Wisła Płock - Arged Rebud Ostrovia 21:20 (8:11)
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane