Prezes klubu: Beata Nowińska Wiceprezes klubu: Stefan Zegarlicki Historia: wrzesień 2019 - zgłoszenie drużyny do rozgrywek II ligi oraz zmiana nazwy zespołów we wszystkich kategoriach wiekowych na SPR Arka Gdynia listopad 2018 - przejęcie grup młodzieżowych od GTPR Gdynia, który zakończył działalność oraz dokończenie sezonu 2018/19 pod szyldem SPR Gdynia Kontakt: Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gdynia ul. Korzenna 5B/15 81-587 Gdynia |
Terminarz
18.05 (sob)
g.17:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 20:23 | AZS Politechnika Koszalin | LIVE! | |||
12.05 (nd)
g.16:00
|
AZS Politechnika Koszalińska |
20:22
po dogrywce |
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
11.05 (sob)
g.16:00
|
AZS Politechnika Koszalińska | 21:20 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
05.05 (nd)
g.17:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 23:22 | AZS Politechnika Koszalin | ||||
04.05 (sob)
g.17:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 17:20 | AZS Politechnika Koszalin | LIVE! | |||
27.04 (sob)
g.19:30
|
KGHM Metraco Zagłębie Lubin | 27:25 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
21.04 (nd)
g.19:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 22:30 | KGHM Metraco Zagłębie Lubin | LIVE! | |||
20.04 (sob)
g.18:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 15:20 | KGHM Metraco Zagłębie Lubin | LIVE! | |||
13.04 (sob)
g.16:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 29:24 | KSS Kielce | ||||
10.04 (śro)
g.18:00
|
KSS Kielce |
34:33
po dogrywce |
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
06.04 (sob)
g.17:45
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 26:23 | KSS Kielce | ||||
13.03 (śro)
g.18:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 32:30 | AZS Politechnika Koszalin | ||||
09.03 (sob)
g.18:00
|
Start Elbląg | 22:24 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
02.03 (sob)
g.19:30
|
KSS Kielce | 27:31 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
24.02 (nd)
g.14:30
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 37:28 | Ruch Chorzów | LIVE! | |||
23.02 (sob)
g.18:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 20:30 | KGHM Metraco Zagłębie Lubin | LIVE! | |||
17.02 (nd)
g.15:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 34:18 | Pogoń Baltica Szczecin | ||||
13.02 (śro)
g.17:00
|
KPR Jelenia Góra | 32:36 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
10.02 (nd)
g.12:30
|
Balonmano Bera Bera | 29:17 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
03.02 (nd)
g.17:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 32:20 | Balonmano Bera Bera | LIVE! | |||
30.01 (śro)
g.18:40
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 35:30 | SPR Lublin | LIVE! | |||
27.01 (nd)
g.14:30
|
KGHM Metraco Zagłębie Lubin | 31:20 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | LIVE! | |||
23.01 (śro)
g.17:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 33:23 | Ruch Chorzów | ||||
16.01 (śro)
g.18:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 38:29 | KPR Jelenia Góra | ||||
12.01 (sob)
g.15:00
|
Olimpia-Beskid Nowy Sącz | 24:28 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
09.01 (śro)
g.17:00
|
KPR Jelenia Góra | 27:37 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
06.01 (nd)
g.18:30
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 34:29 | Aussie Sambor Tczew | ||||
19.12 (śro)
g.17:00
|
Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 28:33 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
16.12 (nd)
g.17:00
|
AZS Politechnika Koszalińska | 22:28 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
08.12 (sob)
g.17:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 40:28 | Start Elbląg | ||||
05.12 (śro)
g.18:30
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 20:30 | KGHM Metraco Zagłębie Lubin | LIVE! | |||
18.11 (nd)
g.15:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 25:23 | HC Gomel | ||||
17.11 (sob)
g.17:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 40:26 | HC Gomel | LIVE! | |||
10.11 (sob)
g.16:00
|
Pogoń Baltica Szczecin | 24:30 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
05.11 (pon)
g.18:30
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 28:28 | KSS Kielce | LIVE! | |||
03.11 (sob)
g.17:00
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 35:29 | KPR Jelenia Góra | ||||
27.10 (sob)
g.17:00
|
SPR Lublin | 35:31 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
13.10 (sob)
g.16:00
|
Ruch Chorzów | 30:22 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
23.09 (nd)
g.16:50
|
Viborg HK | 26:22 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
22.09 (sob)
g.16:00
|
Balonmano Bera Bera | 22:31 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
19.09 (śro)
g.18:30
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 33:24 | Olimpia-Beskid Nowy Sącz | ||||
15.09 (sob)
g.17:00
|
Aussie Sambor Tczew | 24:31 | VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | ||||
08.09 (sob)
g.18:20
|
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia | 29:22 | Piotrcovia | LIVE! |
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SPR Lublin
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
AZS Politechnika Koszalińska
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 | |||
Olimpia-Beskid Nowy Sącz
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Pogoń Baltica Szczecin
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
KSS Kielce
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
KPR Jelenia Góra
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
SPR Lublin
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
0 | |
AZS Politechnika Koszalińska
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
3 |
Finał | |
---|---|
SPR Lublin
zwycięzca półfinału 1
|
3 |
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
zwycięzca półfinału 2
|
0 |
SPR Arka Gdynia
Archiwum drużyny
Trójmiejskie drużyny
Relacje LIVE
-
Nadchodząca relacja
4 maja 2024, godz. 17:30
-
Nadchodząca relacja
5 maja 2024, godz. 14:00
-
Nadchodząca relacja
5 maja 2024, godz. 18:00
Najczęściej czytane
- Lechia musi wygrać i poczekać na awans (71 opinii) LIVE!
- Arka: remis, kontuzja, czerwona kartka (137 opinii) LIVE!
- Wybrzeże - Polonia. Nowe otwarcie (105 opinii) LIVE!
- Arka narzeka. Trener: Sędzia fatalny (9 opinii)
- Karatecy na medale MP (6 opinii)
- Festiwal trójek Trefla w play-off (12 opinii) LIVE!
- Ogniwo walczy o finał, Lechia pomoże? (3 opinie)