stat
Impreza już się odbyła

Bieg Kobiet Anita Zawsze Pier(w)si

Rośniemy w siłę i biegamy bo kochamy swoje piersi! Zapraszamy do udziału w biegu Anita!

Relacja z imprezy

REJESTRACJA

Biegniemy bo chcemy:
- zwrócić uwagę na profilaktykę przeciwko nowotworom piersi i zdrowie kobiet,
- poczuć solidarność i siłę kobiet,
- wspierać się we wspólnej motywacji!

PROGRAM IMPREZY:

08:30 - otwarcie biura zawodów
10:00 - otwarcie miasteczko biegowego, w którym do dyspozycji pań będą lekarze/ badania profilaktyczne/ brafitting.
11:15 - zamknięcie biura zawodów
11:20 - KONKURS
11:35 - wspólna rozgrzewka
11:50 - wspólne zdjęcie
11:53 - zawodniczki ustawiają się na start
12:00 START
13:10 - dekoracja zawodniczek
14:00 ZAKOŃCZENIE


Trasa: ok. 5 km, Bulwar Nadmorski, Start koło Skweru Arki Gdynia, Start godzina: 11:00
Limit czasu: 60 minut!

BIURO ZAWODÓW:
18 maja, w godzinach: 11.00 - 17.00 - Szpital Morski im.PCK w Gdyni, ul. Powstania Styczniowego 1 (budynek nr 5, SALA KONFERENCYJNA)

19 maja, w godzinach: 8.30 - 11.15 - Bulwar Nadmorski im. F.Nowowiejskiego w okolicach SKWERU ARKI GDYNA (parking).

Pakiet startowy zawiera:
- koralową koszulkę do biegania
- chip do pomiaru czasu wraz z instrukcją
- numer startowy - bezzwrotny
- wodę mineralną
- poczęstunek
- pamiątkowy medal

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60-120 zł
  • Przedsprzedaż
    45-110 zł
Opłata startowa wynosi (pakiety podstawowe z koszulką PODSTAWOWĄ / PREMIUM):

I termin - wpłata do dnia: 16 grudnia - 39 zł / 89 zł
II termin - wpłata do dnia: 17 marca - 45 zł / 99 zł
III termin - wpłata do dnia: 17 maja - 49 zł / 110 zł
I termin - opłata w biurze zawodów w dniach: 18 - 19 maja - 60 zł / 120 zł

Uwaga: Kobiety od 65 roku życia - bezpłatny start!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
30.06 g.14.30
Lokomotiv Daugavpils
19.07 g.18.00
Jagiellonia Białystok
19.07 g.20.30
ŁKS Łódź
28.07
Unia Tarnów
28.07 g.17.30
Wisła Kraków
15.06 g.17.00
Lech II Poznań
15.06 g.16.30
Budowlani SA Łódź
15.06 g.16.15
Arged Malesa Ostrovia
14.06 g.20.30
Włochy U-20
0:0 0:1 po dogrywce
Ekwador U-20
11.06 g.17.30
Ukraina U-20
Włochy U-20