• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska: Siedlce

 • niedziela, 13 października 2013, godz. 9:00
 • Lokalizacja
  Siedlce, Gdańsk
 • Bilety
  wstęp wolny

W najbliższą niedzielę 13.10 zapraszamy na wielki finał Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska. Tym razem startujemy na Siedlcach - przy ul. Skarpowej 2. Podczas tej edycji prócz zwycięzców Grand Prix Siedlc, wyłonieni zostaną zwycięzcy klasyfikacji generalnej całego Cyklu BGPDzG 2013 w dwóch kategoriach OPEN oraz + 40lat.

Aby wziąć udział w biegu, wystarczy zapisać się na stronie www.dzielnicebiegaja.pl lub w dniu zawodów w Biurze Zawodów. Każdy z Państwa, kto na swoim koncie będzie miał siedem startów w cyklu BGPDzG 2013 (czyli wziął udział w każdym biegu)  otrzyma pamiątkowy dyplom.

Pierwsza ósemka klasyfikacji generalnej biegu głównego również otrzyma pamiątkowe dyplomy, drobne upominki, a pierwsza trójka- medale. Dla zwycięzców całego cyklu przygotowane są puchary Biegowego GP Dzielnic Gdańska ufundowane przez KL Lechię Gdańsk.

Trasa na Siedlcach liczy tym razem nietypowe 4km - w Biegu Otwartym oraz 1 km- w Biegach Młodzieżowych. Biegacze muszą zmierzyć się z dość trudnym podbiegiem, ale atutem jest na pewno mała ilość zakrętów. Trasa w większości biegnie po asfaltowych ulicach Wyczółkowskiego, Nad Jarem oraz Skarpowej. Start i meta przy SP nr 58.

Jak zawsze spośród wszystkich zawodników zostaną rozlosowane nagrody, gadżety sportowe i koszulki Biegowego Grand Prix Siedlce - przygotowane przez współorganizatorów - Radę Osiedla Siedlce. 

Program minutowy:
9:00 Otwarcie Biura Biegu i odprawa zawodników/wydawanie numerów/
Uwaga! na 15 minut przed biegiem zamykamy zapisy oraz wydawanie numerków!
10:50 Oficjalne otwarcie Biegowego GP Dzielnic Gdańska - GP Siedlce
11:00 Bieg Młodzieżowy (kategoria podstawówki) na dystansie 1 km ( mała pętla )
11:25 -Bieg Młodzieżowy (kategoria gimnazjum) na dystansie 1 km ( mała pętla )
11:50 Bieg Główny na dystansie 4 km ( 2 pętle duże po 2 km )
13:00 Podsumowanie Biegowego GP Dzielnic Gdańska 2013


Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny.
Do zobaczenia w niedzielę! Liczymy, że będziecie z nami podczas ostatniej w tym roku odsłony Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska!ZAPISZ SIĘ

Każdej imprezie towarzyszyć będzie "Piknik Rekreacyjny - Sport Bawi i Łączy" dla mieszkańców. W każdym biegu będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn z pomiarem czasu. Dla osób, które zajmą 3 pierwsze miejsca w poszczególnych konkurencjach, przygotowane będą medale.

Dla najlepszych w każdej kategorii przygotowane są Puchary Prezydenta Miasta Gdańska realizowana będzie także klasyfikacja Zespołowa. Zaliczane będą do niej punkty przyznane w każdym biegu czterem najlepszym osobom z danej rodziny bez względu na płeć. Zwycięzcą podczas każdych zawodów zostanie rodzina z największą ilością punktów. Zespoły na podium otrzymają medale.

Zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony projektu:
http://dzielnicebiegaja.pl
https://www.facebook.com/DzielniceBiegaja

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

20.08 g.12.00
Unia Solec Kujawski
20.08 g.12.00
Pogoń II Szczecin
20.08 g.16.00
Awenta Pogoń Siedlce
21.08 g.12.40
Odra Opole
17.08 g.17.00
KP Starogard Gdański
17.08 g.17.00
Świt Skolwin
14.08 g.15.00
Radomiak Radom
14.08 g.15.00
Górnik Łęczna
13.08 g.12.00
3:0
Stolem Gniewino