• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cross Mixed Zone (2 opinie)

Cross Mixed Zone Gdańsk 2021 to impreza w ramach projektu Plażowa Letnia Atletyka. To zawody, które 11 lipca będą najważniejsze tego dnia, obok finału piłkarskich Mistrzostw Europy. Na plaży w Brzeźnie, na Lotos Stadionie Letnim Gdańsk, sportowe wyzwanie podejmą - w kategorii Open - prawdziwi twardziele, bywalcy boxów crossfitowych, dla których benchmarki i workouty to chleb powszedni. Startujemy o godzinie 11.00. Zapraszają Miasto Gdańsk, Crossfit Stocznia i mass events.

Cross Mixed Zone Gdańsk 2021 to - jak nazwa wskazuje - atletyczne wyzwanie dla duetów mieszanych w kategorii Open. Każda z dwuosobowych drużyn złożona będzie z kobiety i mężczyzny. Do rywalizacji zgłosiło się 16 mikstów. Impreza ma formułę open, na specjalnie ułożonym torze każdy duet będzie się musiał zmierzyć z kilkunastoma konkurencjami i wykonać ćwiczenia w jak najlepszym czasie. W ruch pójdą między innymi kettlebell, sztangi czy hantle, w użyciu będzie klatka, ale przede wszystkim głowa, ręce i nogi. Praca mózgu w połączeniu z pracą mięśni. Na plaży, w letniej nadmorskiej scenerii, przy - miejmy nadzieję - świecącym słońcu. To będzie wielkie atletyczne wyzwanie. Rywalizacja odbędzie się systemem eliminacji. Po pierwszej fazie - 2 workoutach - w grze zostanie połowa drużyn. Po następnym workoucie półfinałowym - cztery najlepsze miksty zakwalifikują się do wielkiego finału. Tam po kolejnym workoucie poznamy zwycięzców. Dla najlepszych przewidziano
nagrody.

Wymagania wobec uczestników? Pozytywne nastawienie i choćby minimalne umiejętności. Weryfikacją zawodników zajęli się fachowcy z Crossfit Stocznia - partnera przedsięwzięcia, który będzie sprawował nadzór merytoryczny nad imprezą. Będzie też właściwa oprawa muzyczna, konferansjerska i przede wszystkim dobra atmosfera. Cross Mixed Zone Gdańsk 2021 to wydarzenie atrakcyjne w odbiorze dla każdego, promujące zdrowy styl życia i zachęcające do aktywności. Oprócz rywalizacji sportowej przewidziano także - w ramach projeku Plażowa Letnia Atletyka - porady trenerów personalnych i dietetyków dla dosłownie każdego oraz możliwość sprawdzenia przez każdego swoich sił w ćwiczeniach na świeżym powietrzu. Wszystko bezpłatnie, w ramach całej imprezy - oczywiście z zachowaniem zasad dystansu społecznego i bezpieczeństwa.

To co? Widzimy się 11 lipca na plaży w Brzeźnie? Nie wyobrażamy sobie Cross Mixed Zone Gdańsk 2021 bez Państwa udziału. Zapraszamy razem z Miastem Gdańsk oraz Crossfit Stocznia i innymi naszymi partnerami. Wstęp dla kibiców jest wolny.

Opinie (2)

 • Była już kiedyś taka impreza?

  Słyszałem o crossfitowych challengach w boxach, ale na plaży? Ciekawe, jak dadzą sobie radę z upałami. Chyba się przejdę.

  • 2 0

 • czekam na fajna wysportowana pania

  Mam czapeczke armaniego z daszkiem

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

04.03 g.18.00
Resovia
05.03 g.18.00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
06.03 g.18.20
Aluron CMC Warta Zawiercie
07.03 g.18.00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
07.03 g.19.30
Arriva Polski Cukier Toruń
03.03 g.17.30
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
02.03 g.16.00
Piotrkowianin
02.03 g.15.30
Anwil Włocławek
01.03 g.20.30
GKS Tychy
01.03 g.13.30
Świt Skolwin