• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Czy Gdańsk uratuje hokeistów PKH? Jan Steber i kibice piszą do władz miasta

Rafał Sumowski
30 czerwca 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
aktualizacja: godz. 09:29 (1 lipca 2020)
Jan Steber uważa, że sama pomoc finansowa nie wystarczy hokeistom PKH. Kapitan drużyny nie widzi możliwości dalszej współpracy ze Stoczniowcem w kwestii wynajmu lodu. Jan Steber uważa, że sama pomoc finansowa nie wystarczy hokeistom PKH. Kapitan drużyny nie widzi możliwości dalszej współpracy ze Stoczniowcem w kwestii wynajmu lodu.

Do 30 czerwca kluby zainteresowane startem w Polskiej Hokej Lidze miały złożyć komplet dokumentów do procesu licencyjnego. Nie zrobił tego Pomorski Klub Hokejowy. Kibice apelują do prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz o pomoc w ratowaniu klubu. - Nawet jakby nam brakowało milion złotych a ktoś by nam tą kasę dał, problem nadal nie byłby rozwiązany - uważa Jan Steber. Kapitan drużyny, która niedawno ogłosiła wycofanie się z rozgrywek, również napisał list otwarty do władz miasta, w którym stwierdza, że dalsza współpraca z zarządzającym halą "Olivia" Stoczniowcem, który zgłosił swój klub do PHL, jest niemożliwa.Do 30 czerwca można kompletować dokumenty w procesie licencyjnym Polskiej Hokej Ligi. Pomorski Klub Hokejowy ogłosił 26 czerwca, ze nie przystąpi do rozgrywek. Główny problem stanowi obcięcie i przesunięcie wsparcia finansowego miasta wynikające z pandemii koronawirusa - większa jego część została przesunięta na na jesień tego roku i początek 2021 roku.

Lotos PKH Gdańsk wycofał się z Polskiej Hokej LigiDo 7 lipca PHL może zwrócić się do klubu o uzupełnienie dokumentów, na co będzie jeszcze dodatkowe 7 dni. Jednak PKH ma wciąż nieuregulowane opłaty za wynajem lodu w hali "Olivia" w poprzednim sezonie, w wysokości ponad 100 tys. zł. Zamierzał uregulować je ze środków, które otrzyma w późniejszym terminie, ale na tę propozycję miał nie przystać zarządzający halą Stoczniowiec, który założył spółkę akcyjną i do rozgrywek PHL zgłosił własny zespół. Negocjacji warunków wynajmu lodu na kolejny sezon pomiędzy PKH a Stoczniowcem nawet nie rozpoczęto.

O pomoc zaapelowali do władz Gdańska kibice PKH. Klub Kibica "Wataha Północy" napisał do prezydent Aleksandry Dulkiewicz, że problemy klubu wynikają z relacji z zarządcą hali "Olivia" - GKS Stoczniowiec, który ich zdaniem nie dba odpowiednio o obiekt i niezasadnie podnosił ceny za wynajem lodu a teraz sam zgłosił zespół do PHL.

Stoczniowiec zagra w PHL. Przyszli Vitek i Rompkowski

Pełen goryczy list otwarty skierowany do władz Gdańska oraz prezesa Stoczniowca Marka Kosteckiego napisał także Jan Steber, kapitan PKH. Zdaniem hokeisty żadne pieniądze nie uratują klubu, jeśli ten nadal będzie musiał wynajmować lód od Stoczniowca. Steber nie widzi bowiem możliwości dalszej współpracy z tym klubem. Zarzuca mu, że kompletnie nie dba o halę, a w szczególności o warunki sanitarne, co miało być celowe w stosunku do PKH.

Zawodnik twierdzi, że jedynym rozwiązaniem jest zerwanie umowy dotyczącym "Olivii" pomiędzy miastem i Stoczniowcem. Przypomnijmy, że klub ma umowę na użytkowanie hali do 2036 r. To nie pierwszy konflikt wokół "Olivii". Podobny miał miejsce w 2017 roku, gdy hokeistom PKH podwyższono stawki za wynajem lodu.

- Hala Olivia jest jedynym takim obiektem w Polsce, który praktycznie utrzymuje się sam - ripostował wówczas prezes Kostecki.
Ostatecznie klubowi pomogło miasto, które pokryło różnicę w kosztach. Pytanie dotyczące ewentualnych działań w celu ratowania Pomorskiego Klubu Hokejowego wysłaliśmy do Biura Prezydenta Gdańska ds. Sportu. Na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Jak zakończy się spór o Halę Olivia?List Jana Stebera w całości publikujemy poniżej:

"Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie" na zawsze zapamiętam te słowa. . Kocham Gdańsk, jest to wspaniałe miejsce do życia. W Gdańsku spotkałem swoją żonę i mam tutaj mnóstwo przyjaciół, kolegów i koleżanek, większość z nich to kibice gdańskiego hokeja, naszej drużyny PKH Lotos Gdańsk . Pisze do Państwa Jan Steber, Czech urodzony w Ostrawie, od 6 lat z obywatelstwem Polski, kapitan Naszej drużyny.

Piątek, 26.06. 2020, jest coś koło 12 godziny, byłem akurat w trakcie swojego treningu przygotowań letnich na nowy sezon , gdy zaczął dzwonić telefon, dzwoni nasz prezes, Bartek Purzyński, odbieram i już po głosie Bartka słyszałem, że coś jest nie tak. Powiedział "niestety nie mam dobrych wiadomości. Dziękuję za wszystko. Nie wystartujemy" byłem całkowicie w szoku, do głowy mi nie wpadło, że może to dojść tak daleko! Trening juz nie skończyłem, straciłem wszystkie chęci do jakiegokolwiek grania.

Myślałem sobie jak mogło do tego dojść? Jak jest smutne i przykre, że ani Miasto, ani też LOTOS nie jest wstanie nam pomóc? Przecież nie jest to jakaś gigantyczna kwota.

Jednak odpowiedź jest prosta. Nawet jakby nam brakowało milion złotych a ktoś by nam tą kasę dał, problem nadal nie byłby rozwiązany.

Problem jest od lat ten sam, Pan Kostecki i ludzie z Miasta, którzy nie są w stanie z tym bałaganem nic zrobić. Niby się nie da! Nienawidzę tego stwierdzenia, wszystko się da, jeżeli się chce!

Udało mu się, zlikwidował nasz klub. Przez 6 lat rzucał nam kłody pod nogi i płaciliśmy każdy sezon za lód ogromną sumę, z sezonu na sezon wyższą i wyższą sumę, którą byłoby można przeznaczyć na całą piątkę bardzo dobrych zawodników. Byłoby można wszędzie indziej, tylko nie w Gdańsku. Oprócz najdłuższych podróży ze wszystkich drużyn w polskiej lidze mieliśmy też najdroższy lód. Budżet klubu nie był największy, duża część budżetu poszła właśnie na opłacenie lodu i podróże, a i tak myślę, że nie było najgorzej, z sezonu na sezon graliśmy lepiej a lepiej, przychodziło więcej i więcej ludzi i nasz klub miał coraz więcej kibiców. Przeciwnicy nie lubili do nas przyjeżdżać, bo mieli z nami coraz ciężej.

Moim marzeniem był medal dla Gdańska, wierzyłem, że w kolejnych sezonach będziemy w stanie nawet wygrać całą ligę. I jestem pewny, że wtedy wśród wypełnionej hali po brzegi byłaby też Pani Prezydent.

W piątek to nagle się skończyło, reakcje kibiców w 99% są jednomyślne. "... Jak można? Jak miasto mogło do tego dopuścić? To koniec hokeja w Gdańsku. Kostecki, grabarz gdańskiego hokeja... ".

Śmiać mi się chciało jak czytałem wywiad Pana Kosteckiego. Jak on by mógł powiedzieć zawodnikom, że nie będą grali w ekstraklasie, gdyż awansowali? Jestem pewny, że połowę tych chłopaków by nie poznał bez kasku, a jeśli był na dwóch ich meczach, to pewnie o połowę przesadziłem. Z tym awansem to też śmieszna historia...

Mówił jak każdemu wszystko zapłacił, a jeżeli coś było nie wypłacone to już nie on, to spółka, to prawniczka itp. Ja nic, to wszystko oni... Panie Kostecki, grałem u Pana w sezonie 2010-2011, nadal nie mam wypłacone połowę lutego i marzec. A wiem, że nie jestem jedyny. A to, że później Pan kogoś innego wsadził w bagno, to inna smutna historia pańskiej bezczelności . To był pierwszy raz kiedy Pan zlikwidował hokej w Gdańsku.

Powiem jeszcze trochę jak to wyglądało na hali od strony zawodnika. Oprócz nowych band i restauracji "Ludovisko" się praktycznie nic nie zmieniło od momentu kiedy tu przyjechałem pierwszy raz w 2009 roku. Tylko, że to wszystko jest 11 lat starsze, a już wtedy nie wyglądało to najlepiej. Trybuny brudne, często nie posprzątane, siłownia jak z czasów PRL, zero inwestycji w nowszy sprzęt, sala gimnastyczna cała w kurzu, szatnie dramat, prysznice horror. Oprócz nas kąpały się tam też dzieci a na suficie grzyb i spadająca farba, odpływ co chwilę zapchany, przez połowę ostatniego sezonu działał tylko jeden z dwóch pryszniców. Panie sprzątaczki , a często były tylko dwie na całą hale, miały zakaz sprzątać naszą szatnie.

Sami im płaciliśmy , żeby chociaż raz w miesiącu wytarły nasz prysznic. Schody przy recepcji zamiatała Pani z recepcji, bo jak sama mówiła, już nie mogła patrzeć na te kłaki kurzu.

Nasi trenerzy byli w malutkim pomieszczeniu razem z kierownikiem, kijami i dodatkowym sprzętem.

To jest właśnie strasznie smutne jak jest zarządzane tą halą.

W Polsce ulubione powiedzenia : "Nie tak miało być albo miało być tak pięknie" .

Oczywiście, wszystko można, ale trzeba chcieć.

Proszę Państwa z całego serca a za wszystkich kolegów, kibiców, sponsorów, zróbcie w końcu coś, żeby na hali było pięknie, a nawet nie trzeba pięknie, tylko normalnie, po ludzku. Weźcie halę pod swoje skrzydła i "podziękujcie" w końcu raz i na zawsze Panu K.

Taki klub, to powinna być jedna wielka rodzina. Od prezesa, przez trenerów, pań na recepcji, księgowych, sekretarek, kucharzy, sprzątaczek, rolbistów, zawodników wszystkich sekcji, dzieci, rodziców dzieci, sponsorów, kibiców, Miasta. Wszyscy powinni ciągnąć wózek w jedną stronę! Tylko wtedy firma będzie zdrowa i jej zdrowie pozwoli na sukcesy połączone z radością naszych mieszkańców i promocji miasta.

Karierę chciałem skończyć w Gdańsku, nie na Śląsku lub gdzieś indziej. W Gdańsku, ale nie pod panem K. Nawet gdyby złotem płacił. Chciałem skończyć w Naszym klubie, z uczciwym zarządem, wiernymi sponsorami i prawdziwymi kibicami. Z ludźmi co kochają hokej.

W weekend byłem jeszcze zrezygnowany, wczorajszy list Maćka Kołka do Pani Prezydent jednak otworzył mi oczy a obudził we mnie moje zasady. "Zawsze walcz do końca! Nie poddawaj się! Rób na 100 %! Bądź fair play!"

Proszę was o spojrzenie w lustro i dostosowanie się chociaż do ostatniej zasady.

Dajcie nam szansę normalnie działać i nie będziecie żałować tej decyzji. Gdańsk ma ogromny potencjał. Niestety sam znam kilka rodziców, którzy wolą wozić swoich dzieci do Elbląga itp. Wróćmy ich do Gdańska. Niech są dumni, że mogą grać i się rozwijać w Gdańsku. Za kilka, kilkanaście lat może być Gdańsk potęgą polskiego hokeja, ponieważ... Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie!

Panie Kostecki, wiem, że chyba nie czyta się to Panu najprzyjemniej, ale powiedziałem prawdę, powiedziałem co myślę, że jest słuszne.

Dziękuję Pani Prezydent a Władze Miasta Gdańsk, że przeczytaliście aż do końca.

Zacznijmy działać, jeszcze jest czas.

Jan Steber

Opinie (280) ponad 20 zablokowanych

 • A gdzie cytaty z listu o stanie hali olivii?! (12)

  Wspaniale zarządzany obiekt, nie ma co. Hala Olivia - straszący, bezzębny, sypiący się trup usytuowany pomiędzy najnowocześniejszym biurowcami w części miasta aspirującej do bycia nowym Manhattanem. Śmiech na sali.

  "Oprócz nowych band i restauracji "Ludovisko" się praktycznie nic nie zmieniło od momentu kiedy tu przyjechałem pierwszy raz w 2009 roku. Tylko, że to wszystko jest 11 lat starsze, a już wtedy nie wyglądało to najlepiej. Trybuny brudne, często nie posprzątane, siłownia jak z czasów PRL, zero inwestycji w nowszy sprzęt, sala gimnastyczna cała w kurzu, szatnie dramat, prysznice horror. Oprócz nas kąpały się tam też dzieci a na suficie grzyb i spadająca farba, odpływ co chwilę zapchany, przez połowę ostatniego sezonu działał tylko jeden z dwóch pryszniców."

  • 129 2

  • (1)

   I zasłony na głównej hali wykonane z jakiś pociętych, dosztukowanych szmat...

   • 33 1

   • I takie pierdoły jak np. ten PRL'owski dywan sprzed lat, pewnie przez tyle samo lat nie prany - na turnieju EIHC, międzynarodowym. Czy niesprzątane od miesięcy ptasie kupy na krzesełkach. Już pewnie tam dziurę to wyżarło... Wstyd!

    • 41 0

  • (1)

   I ohydne, zapchane, stare kible (ktoś pamięta kiedy ostatni raz widział syfon sedesowy? Polecam pójść na Olivię i zdjęcie zrobić, dzieciom pokazać, bo to dla nich taka sama egzotyka będzie jak czarno-biały telewizor) z odpadającymi kaflami.
   Jak im nie wstyd organizować w takich warunkach międzynarodowe turnieje, to ja nie wiem. Ale w przypadku pana K. nie ma czegoś takiego jak "wstyd", czy "obciach"... kibice się za nich wstydzą.

   • 35 1

   • Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Stary SB-cjusz nie zna pojęcia wstyd. Przecież na taczce go już raz wywieźli z hali- dosłownie. I wrócił po niedługim czasie.

    • 22 1

  • (1)

   To akurat bardzo ważny fragment - powinien być w artykule, pogrubiony!

   • 25 0

   • Dokładnie! To, że go nie ma pachnie niestety manipulacją!

    • 27 1

  • Tak wygląda wypełnianie umowy z miastem. I od 10 lat miasto twierdzi, że "nie da się" nic z tą umową zrobić. Paradne!

   • 27 0

  • Knedlik Steber jaki elokwentny (1)

   Jak on taki elokwentny to na ministra sportu od razu - po co się meczy w Lotosie

   • 0 68

   • O który z nowej drużyny się odezwał strach lata po plecach że sanepid zamknie bo mamy pandemie

    • 12 3

  • (1)

   Przedstaw się

   • 5 0

   • juz to widzę jak tchórz się przedstawi

    • 5 2

  • Rozmowa X i MK

   -Cześć M, widziałeś te listy co ślą?
   -Cześć X, coś czytałem, że jakieś buraki się pyszczą, coś z tego będzie?
   -jadą na ciebie strasznie, co robimy?
   -jak zwykle, oburzenie, konieczna kontrola, później parę nieprawidłowości, dam jeden kibel naprawić,Staszek też musi zarobić. Później zdjęcie się zrobi i wszyscy zapomną o sprawie. A Wy "monitorujecie" i "badacie" sprawę... Aha i koniecznie po porady do prawników. Pod koniec roku jakby jeszcze ktoś pytał to jak zawsze "niestety nic nie można zrobić".
   -no niezły plan, ale... Co z hokejem?
   -haha Ty zawsze tylko o pieniądzach, spokojnie masz swoją dolę, jak zwykle, ludzi wlicz w koszty, drużynę się cofnie do 1 ligi jak zabraknie kasy, a zabraknie przecież wiesz...
   -a kibice?
   -jacy kibice, przecież i tak nikt nie będzie chodził, jedynie rodziny dzieciaków, napisze się, że jest 400 osób i będzie jak na Cracovii.
   -ok to działamy, cześć.
   -no do roboty
   -

   • 2 0

 • i tylko "szara eminencja" nietykalny Kostecki zaciera brudne łapki (9)

  znowu dopiął swego

  • 142 4

  • Już skończcie płakać z tym Lotosem (8)

   wymiotowac się chce na te wasze wypociny i płacz nad rozlanym mlekiem !!! Po raz kolejny powtarzam wam - to nie wina Kosteckiego tylko nieudolność prezesa działko, derektora Tutaja i członków zarządu - Smigielskich i innych Brulaków - narobiliście długów a do tego zaarakował koronowirus i pozamiatane !!! Serdecznie zapraszam na Stocznie. P.S. Mam nadzieje że mąciwoda Steber zakończy przygodę z hokejem bo gdzie takiego chcą ?

   • 12 74

   • Takiś cwany to proponuję sam coś wynajmij od pana Marka K. jak się go nie pozbędziemy to więcej takich rozwalonych klubów będzie. Jak człowieku nie wiesz o co chodzi i jak to wygląda to się nie wypowiadaj

    • 38 1

   • (1)

    Podpisz się

    • 5 0

    • Przecież to bolec

     naczelny troll trójmiasta...

     • 0 0

   • Marna prowokacja giermka grabarza...

    • 12 1

   • a ty co koles Kosteckiego czy jak, raz rozłożył drużynę i znowu to zrobił. Ciekawe ilu kibiców bedzie mial bo na nas wiernych PKH niech nie liczy... niech gra dla swoich przy**...pasów

    • 9 0

   • A ja po raz kolejny powtarzam ci, że nie byłoby żadnych długów gdyby nie kostecki i jego zaplanowane działanie by ten dług powstał. Powiem więcej- gdyby nie kostecki, to nie byłoby potrzeby zakładania nowego klubu, a stara Stocznia miałaby już na koncie kilka tytułów mistrzowskich.

    • 18 0

   • Ciekawe czy kostek z turnusiem już zatrudnili kogoś do pisania tych komentarzy, czy sami je piszą , a potem lajkują, bo na pewno żaden kibic, żaden normalny mieszkaniec Gdańska, by tego nie napisał i nie polubił takiego wpisu.

    • 11 0

   • Na ciebie juz czas trenerze czas odejsc AA sie kłania

    • 1 0

 • Sprawa niby błaha

  ale zbyt powazna aby miasto zamiotło to pod dywan. Tu nie tylko chodzi o przyzwoitość i prawdomówność zarządzającego halą ale o coś, czego ostatnio tak mało możemy spotkac - uczciwość i poszanowanie czyjejś pasji i zaangażowania.
  Kibice są pamiętliwi a Miasto milczy...

  • 101 2

 • klika olivii

  Kocham hokej ale nie zarzadzany bandyckimi metodami czy Miasto spi hallo budzimy sie
  Miasto to trzeba zrobic Dzisiaj przepraszamy za olivie jutro dajemy tam komisarza i audyt a pojutrze Olivia jest wolna od zarazy

  • 92 1

 • Niech wszyscy dobrze poznają sprawę

  Prosimy o umieszczenie artykułu na górze strony głównej tak samo jak transfer zawodnika Rompkowskiego. To jest ważna sprawa dla Gdańska i Trójmiejskiego sportu.

  • 76 3

 • Tutaj nie chodzi tylko o Hokej

  Ale o traktowanie takiego obiektu jak Olivia jak prywatne podwórko...
  Olivia w rękach M.K. to starzejąca się pijawka... Taki obiekt zasługuje na dużo więcej

  • 103 2

 • Brawo Steber (3)

  Trzeba walczyć o PKH

  • 124 5

  • Brawo kapitanie stanąłeś w obronie Gdańskiego hokeja i swoich kolegów my kibice będziemy Cię pamiętali dziękujemy jeszcze się zo

   • 37 3

  • Janek prawdziwy Kapitan i apel do Pani Prezydent

   W pełni popieram słowa Janka. Lodowisko chyba najgorsze w Polsce, cała infrastruktura rodem z PRL. Wstyd na meczach ligowych, nie mówiąc o międzynarodowych. Dość o hali, każdy kibic hokeja w Gdańsku wie jak to wygląda i kto za taki stan rzeczy jest odpowiedzialny... Jednak chciałbym zachęcić Panią prezydent do podjęcia kroków i pomocy młodemu co prawda klubowi hokejowemu z Gdańska, ale tak pokochanego przez kibiców z tego pięknego miasta. To w końcu Pani miasto i Pani obowiązkiem jest dbać o dobro jej mieszkańców. Zatem my prosimy o pomoc - ratujmy lotos pkh gdańsk, jego wiernych kibiców, którzy biją rekordy frekwencji na meczach swojej ukochanej drużyny, a klub dobrymi wynikami popularyzuje tą dyscyplinę wśród naszych pociech i jednocześnie promuje Gdańsk w kraju.

   • 15 1

  • Jedyny odważny w Gdańsku, który publicznie ujawnia patologię na Oliwii !

   Bardzo Cię szanuję .

   • 5 1

 • PKH Jesteśmy z wami! Piękne słowa Kapitanie

  Jeszcze nic nie jest stracone, wierzę, że istnieje dobro na tym świecie, że coś da się zrobić i że wystartujemy w tym sezonie. A Olivia w końcu będzie wolna od złych ludzi!

  • 91 2

 • Szczere (4)

  Kolejne szczere wypowiedzi osób związanych i budujących hokej w Gdańsku od lat. W porównaniu z kłamliwymi wypowiedziami władz GKS Stoczniowiec zaskakuje, że możliwe było położenie projektu wspieranego przez miasto na rzecz klubu, którego ani miasto, ani kibice, ani sponsorzy nie chcą wspierać. Najlepiej pokazały to turnieje EIHC organizowane przez GKS Stoczniowiec. Frekwencja żałosna, bo kibice zostają w domu, żeby nie przyjść na turniej organizowany przez Kosteckiego.
  Prokurator powinien już dawno zainteresować się umową dot. dzierżawą Hali Olivia, która zawiera skrajnie niekorzystne warunki dla miasta i jednocześnie rzutuje na wizerunek Gdańska, bo to obiekt mówiąc wprost zaniedbany.
  Gdzie jest hokej w Gdańsku? Na pewno nie tam, gdzie GKS Stoczniowiec i tym samym nie tam gdzie jego naturalne miejsce, czyli w Hali Olivia.

  • 102 5

  • (3)

   prokurator powinien ale jakoś dziwnym trafem nie jest za bardzo panem K zainteresowany

   • 14 0

   • I jakoś dziwnym trafem dzieje się tak zarówno za władzy poprzedniej i obecnej (2)

    • 8 1

    • (1)

     W Gdańsku od kilkudziesięciu lat jest jedna władza

     • 9 2

     • ale w prokuraturze nie

      • 1 1

 • Kostecki zagrał va banque (5)

  i chyba się ugotował

  • 53 4

  • (4)

   Kostek i Miasto przemilczą temat. Poczekają jak ucichnie

   • 26 1

   • to nie moze ucichnąć

    • 22 1

   • (2)

    Nawet jak ucichnie, to nie zostanie zapomniane. Tak jak w 2011 wszyscy pamiętają.

    • 17 2

    • I co masz z tej pamięci ?

     • 5 2

    • I co z tego. Potem i tak ją wybiorą na prezydentkę

     • 11 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Lotos PKH Gdańsk

 

Klub zakończył działalność i wycofał się z rozgrywek po zakończeniu sezonu 2019/2020.

rok założenia: 2014
barwy: biało-niebieskie
sukcesy: Awans do Polskiej Ligi Hokeja w sezonie 2015/16
prezes: Bartosz Purzyński
wiceprezesi: Arkadiusz Bruliński Maciej Gulczyński Michał Śmigielski
dyrektor sportowy: Przemysław Tutaj

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Playoff

Ćwierćfinały

GKS Tychy 4
Energa Toruń 0
JKH GKS Jastrzębie 4
Comarch Cracovia 3
Re-Plast Unia Oświęcim 4
LOTOS PKH GDAŃSK 1
Podhale Nowy Targ 2
GKS Katowice 4

Półfinały

GKS Tychy
JKH GKS Jastrzębie
Re-Plast Unia Oświęcim
GKS Katowice

Finał

Trójmiejskie drużyny

Relacje LIVE

Najczęściej czytane