• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dariusz "Tiger" Michalczewski zapowiada film o swojej karierze

goch
17 lutego 2023, godz. 10:00 
Opinie (433)
Kariera Dariusza "Tigera" Michalczewskiego była naprawdę imponująca. Teraz pięściarz zapowiedział, że powstanie film o jego drodze na szczyt. Kariera Dariusza "Tigera" Michalczewskiego była naprawdę imponująca. Teraz pięściarz zapowiedział, że powstanie film o jego drodze na szczyt.

- Pracujemy nad filmem o "Tigerze" - pochwalił się na LinkedInie Dariusz Michalczewski, gdański bokser, który po zakończeniu kariery zajął się biznesem. Prowadził m.in. pub w Gdańsku, a także siłownię we wrzeszczańskim Manhattanie. Teraz zamierza przypomnieć swoją wspaniałą karierę sportową. Premiera filmu planowana jest jeszcze w tym roku.Bądź na bieżąco z imprezami kinowymi w Trójmieście


Czy obejrzysz film o Dariuszu Michalczewskim?

Dariusz "Tiger" Michalczewski to postać znana i barwna. W swojej zawodowej karierze stoczył 50 walk, z czego 48 wygrał. Co ciekawe, dwie porażki przytrafiły się na samym końcu. Po zakończeniu przygody ze sportem z rozmachem wszedł do świata biznesu. Otworzył pub Tiger w Gdańsku, a następnie w Warszawie i Szczecinie, stworzył dużą siłownię w gdańskim Manhattanie. Uważa się także za twórcę marki i znaku towarowego napojów energetycznych Tiger.

Znana jest także jego działalność charytatywna. Michalczewski aktywnie wspiera walkę z homofobią i wykluczeniem, a także nierzadko deklaruje swoje poparcie dla określonych partii czy polityków. Znany jest z ciętego języka oraz tego, że nie boi się mówić, co myśli. To pozwoliło mu zdobyć posłuch i stać się jedną z ciekawszych postaci polskiego sportu i biznesu.


Teraz, tworząc profil na LinkedInie, biznesowej platformie społecznościowej, poinformował, że trwają prace nad filmem, który ma opowiadać jego historię.

- Specjalnie dla Was chcę uchylić rąbka tajemnicy, co szykuję w 2023 roku! Często pytaliście, a ja milczałem. 2023 to czas, w którym pracujemy nad filmem o Darku "Tigerze" Michalczewskim! Zaskoczeni? Mam nadzieję. Krok po kroku będę zdradzał Wam gorące newsy na ten temat - czytamy.
Dariusz Michalczewski dziś jest biznesmenem, a także działa na rzecz różnych akcji charytatywnych. W wolnym czasie poświęca się kibicowaniu. Najczęściej można go spotkać na stadionie. Dariusz Michalczewski dziś jest biznesmenem, a także działa na rzecz różnych akcji charytatywnych. W wolnym czasie poświęca się kibicowaniu. Najczęściej można go spotkać na stadionie.
To jedyne informacje, które przekazał. Na razie nie wiadomo, kto zagra w produkcji ani kto ją wyreżyseruje. Nie znamy też autora scenariusza. Co jednak ciekawe, to nie będzie pierwsze spotkanie Michalczewskiego z kamerą. W 1995 roku wystąpił w teledysku do piosenki Marka Wahlberga (znanego wówczas jako Marky Mark) "No Mercy (The Fist of the Tiger)", która opisywała dzieciństwo Michalczewskiego i jego karierę sportową. W 1997 roku wziął udział w nagraniu singla zespołu Lady Pank "Niedawno", a w 1998 roku wystąpił w filmie Dietera Schlotterbecka "Tatort - Bienzle und der Champion". Zdarzało mu się także występować na scenie - chociażby ze wspomnianym Lady Pank czy nawet takimi gigantami jak Scorpions. Mało kto wie, ale "Tiger" w dzieciństwie śpiewał... w chórze.

Aktualny repertuar wszystkich kin w Trójmieście


Na ten moment nie wiemy nic więcej poza faktem, że film powstaje. Michalczewski pewnie w niedługim czasie zdradzi więcej szczegółów dotyczących produkcji oraz tego, gdzie będzie można ją obejrzeć.
goch

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (433)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE

Najczęściej czytane